Księżna Kate, księżna Meghan, jamnik
Fot. East News
O TYM SIE MÓWI

Kate straci ponad 90 tysięcy funtów! Wszystko przez księżną Meghan!

„Tu w grę wchodzi jakaś śmieszna hipokryzja”

Olga Figaszewska 14 czerwca 2018 07:55
Księżna Kate, księżna Meghan, jamnik
Fot. East News

Rok temu księżna Kate i książę William wygrali proces przeciwko francuskiemu tabloidowi za naruszenie prywatności swojej rodziny i jej dobrego imienia. Księżna Cambridge miała otrzymać od gazety Closer wysoką rekompensatę za opublikowanie nieprzyzwoitych fotografii. Wszystko wskazuje na to, że sprawa nie jest jeszcze zakończona. Redakcja zamierza odwołać się od wyroku sądu, a do tego celu wykorzystuje... erotyczne zdjęcia księżnej Sussex!

Księżna Kate będzie walczyć z francuskim tabloidem

Przypomnijmy, że w 2012 do mediów wyciekły jedne z najbardziej intymnych zdjęć księcia i księżnej Cambridge. Para wypoczywała na terenie prywatnego terenu w Prowansji, której właścicielem był Viscount Linley, bratanek królowej. Wówczas fotografom, udało się zrobić zdjęcia księżnej Kate, która opalała się topless. Pojawiły się również takie, na których książę William wciera krem przeciwsłoneczny w jej nagie ciało.

„Znamy Francję i Francuzów i wiemy, że zasadniczo szanują prywatność innych, także gości swojego kraju. Potajemne zrobienie nam zdjęć było dla nas wyjątkowo szokujące, ponieważ zagroziło ono naszej prywatności”, czytaliśmy w oficjalnym oświadczeniu księcia Williama. Dodał, że zdjęcia 'są tym bardziej raniące', ponieważ przypominają mu o wydarzeniach sprzed 20 lat. W końcu Diana zginęła w tragicznym wypadku uciekając przed paparazzi. 

Fotografie Kate szybko znalazły się w obiegu. Na ich użycie odważył się tabloid Closer. Wkrótce po tym, Kate i William podjęli działania prawne numer wycofano ze sprzedaży, a francuskie władze zakazały kolejnych publikacji. Pomimo to, pojawiły się w wielu europejskich magazynach.

Wyrokiem sądu, francuski tabloid był zmuszony zapłacić księżnej i księciu Cambridge 92 tysięce funtów odszkodowania. Wszystko wskazuje na to, że sprawa znów trafi do sądu w Versailles. Jak donosi Daily Mail, przyczyniły się do tego nagie zdjęcia księżnej Meghan. Prawnicy wykorzystają je, by odwołać się od wyroku.

Nagie zdjęcia Meghan pogrążą księżną Kate?!

Księżna Sussex ma dość bogatą przeszłość... Nie bez powodu poddawano w wątpliwość czy kanadyjska aktorka jest w stanie godnie reprezentować brytyjską rodzinę królewską. Na swoim koncie kontrowersyjne i erotyczne sceny w serialu Suits. Poza tym, nie raz brała udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Prawnicy chcą wykorzystać fotografie księżnej Meghan z magazynu Men’s Health. Pozuje na nich przy grillu ubrana w czarną, krótką spódniczkę i prześwitującą bluzkę, uwydatniającą biust. Z pewnością do akt trafią również kadry z popularnego serialu. Pełnomocnicy tabloidu za wszelką cenę będą starali się udowodnić, że członkowie brytyjskiej rodziny nie różnią się niczym od celebrytów.

„Oni są szczęśliwi, mogąc pokazać swoje seksowne zdjęcia, ale tylko wtedy, kiedy sami je kontrolują. Za to w innym wypadku od razu żądają olbrzymich pieniędzy. Tu w grę wchodzi jakaś śmieszna hipokryzja, a oburzająca kwota odszkodowania tylko to odzwierciedla”, zdradził jeden z prawników tabloidu Closer w rozmowie z dziennikarzami. Poza tym podkreślają, że odszkodowanie w wysokości 92 tysięcy funtów jest zawyżone i wręcz.. absurdalne. Sprawy, które dotyczą „zwykłych” obywateli, kończą się karami sięgającymi 100 funtów.

Zgadzacie się z ich argumentacją? 

Księżna Kate, książę William
Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…