Księżna Kate, księżna Meghan, jamnik
Fot. East News
O TYM SIE MÓWI

Kate straci ponad 90 tysięcy funtów! Wszystko przez księżną Meghan!

„Tu w grę wchodzi jakaś śmieszna hipokryzja”

Olga Figaszewska 14 czerwca 2018 07:55
Księżna Kate, księżna Meghan, jamnik
Fot. East News

Rok temu księżna Kate i książę William wygrali proces przeciwko francuskiemu tabloidowi za naruszenie prywatności swojej rodziny i jej dobrego imienia. Księżna Cambridge miała otrzymać od gazety Closer wysoką rekompensatę za opublikowanie nieprzyzwoitych fotografii. Wszystko wskazuje na to, że sprawa nie jest jeszcze zakończona. Redakcja zamierza odwołać się od wyroku sądu, a do tego celu wykorzystuje... erotyczne zdjęcia księżnej Sussex!

Księżna Kate będzie walczyć z francuskim tabloidem

Przypomnijmy, że w 2012 do mediów wyciekły jedne z najbardziej intymnych zdjęć księcia i księżnej Cambridge. Para wypoczywała na terenie prywatnego terenu w Prowansji, której właścicielem był Viscount Linley, bratanek królowej. Wówczas fotografom, udało się zrobić zdjęcia księżnej Kate, która opalała się topless. Pojawiły się również takie, na których książę William wciera krem przeciwsłoneczny w jej nagie ciało.

„Znamy Francję i Francuzów i wiemy, że zasadniczo szanują prywatność innych, także gości swojego kraju. Potajemne zrobienie nam zdjęć było dla nas wyjątkowo szokujące, ponieważ zagroziło ono naszej prywatności”, czytaliśmy w oficjalnym oświadczeniu księcia Williama. Dodał, że zdjęcia 'są tym bardziej raniące', ponieważ przypominają mu o wydarzeniach sprzed 20 lat. W końcu Diana zginęła w tragicznym wypadku uciekając przed paparazzi. 

Fotografie Kate szybko znalazły się w obiegu. Na ich użycie odważył się tabloid Closer. Wkrótce po tym, Kate i William podjęli działania prawne numer wycofano ze sprzedaży, a francuskie władze zakazały kolejnych publikacji. Pomimo to, pojawiły się w wielu europejskich magazynach.

Wyrokiem sądu, francuski tabloid był zmuszony zapłacić księżnej i księciu Cambridge 92 tysięce funtów odszkodowania. Wszystko wskazuje na to, że sprawa znów trafi do sądu w Versailles. Jak donosi Daily Mail, przyczyniły się do tego nagie zdjęcia księżnej Meghan. Prawnicy wykorzystają je, by odwołać się od wyroku.

Nagie zdjęcia Meghan pogrążą księżną Kate?!

Księżna Sussex ma dość bogatą przeszłość... Nie bez powodu poddawano w wątpliwość czy kanadyjska aktorka jest w stanie godnie reprezentować brytyjską rodzinę królewską. Na swoim koncie kontrowersyjne i erotyczne sceny w serialu Suits. Poza tym, nie raz brała udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Prawnicy chcą wykorzystać fotografie księżnej Meghan z magazynu Men’s Health. Pozuje na nich przy grillu ubrana w czarną, krótką spódniczkę i prześwitującą bluzkę, uwydatniającą biust. Z pewnością do akt trafią również kadry z popularnego serialu. Pełnomocnicy tabloidu za wszelką cenę będą starali się udowodnić, że członkowie brytyjskiej rodziny nie różnią się niczym od celebrytów.

„Oni są szczęśliwi, mogąc pokazać swoje seksowne zdjęcia, ale tylko wtedy, kiedy sami je kontrolują. Za to w innym wypadku od razu żądają olbrzymich pieniędzy. Tu w grę wchodzi jakaś śmieszna hipokryzja, a oburzająca kwota odszkodowania tylko to odzwierciedla”, zdradził jeden z prawników tabloidu Closer w rozmowie z dziennikarzami. Poza tym podkreślają, że odszkodowanie w wysokości 92 tysięcy funtów jest zawyżone i wręcz.. absurdalne. Sprawy, które dotyczą „zwykłych” obywateli, kończą się karami sięgającymi 100 funtów.

Zgadzacie się z ich argumentacją? 

Księżna Kate, książę William
Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!