książę William, księżna Kate
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? To nagranie ma zdradzać całą prawdę!

Księżna Cambridge promienieje!

Gabriela Czernecka 17 października 2020 14:45
książę William, księżna Kate
Fot. Getty Images

Na oficjalnym profilu na Instagramie księżnej Kate i księcia Williama pojawiło się nowe nagranie księżnej Cambridge. Nie da się ukryć, że żona księcia Williama wygląda zniewalająco. Niedawno pojawiły się plotki, że spodziewa się czwartego dziecka. Czy ta informacja właśnie się potwierdziła? Po tym nagraniu plotki o ciąży księżnej Kate nie ucichną...

Czy księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate co jakiś czas pojawiają się w mediach. Niedawno informację, że księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka ogłosił serwis New Idea, a kilka dni temu podobną opublikował serwis Express.co.uk. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej z niecierpliwością wyczekują potwierdzenia lub zaprzeczenia tych plotek, ale według wielu najnowsze nagranie księżnej Kate sporo wyjaśnia! 

Na oficjalnym profilu na Instagramie książęcej pary Cambridge @kensingtonroyal pojawiło się wideo, na którym widzimy przemawiającą księżną Kate. Jako patronka Muzeum Historii Naturalnej księżna zapowiedziała, że we wtorek ogłosi zwycięzcę konkursu "Wildlife Photographer of the Year". Wręczenie nagród po raz pierwszy odbędzie się podczas wirtualnej ceremonii. 

Trzeba przyznać, że księżna Cambridge wygląda na nagraniu naprawdę zjawiskowo. Czarna bluzka i marynarka podkreśliły jej szczupłą talię, minimalistyczna biżuteria dopełnia jej look, a lekki i delikatny makijaż sprawiły, że wygląda na wypoczętą. Księżna niedawno odświeżyła także swój wygląd, nieco zmieniając kolor włosów. Poprzednio zaskakujące zmiany w wyglądzie, a szczególnie dotyczące fryzury Kate były zapowiedzią ciąż księżnej. W ten sposób próbowała odwrócić uwagę od ciążowych krągłości. CZy tak jest i tym razem? Internauci piszą wprost, że Kate promienieje. „Wow, wygląda niesamowicie”, pisze jeden z nich. „Ona jest zniewalająca!”, dodaje drugi. Czyżby doniesienia o ciąży Kate były prawdziwe? Jak na razie pałac nie zabrał głosu w sprawie, ale poddani nie mają wątpliwości! Myślicie, że coś jest na rzeczy? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.