książę William, księżna Kate
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? To nagranie ma zdradzać całą prawdę!

Księżna Cambridge promienieje!

Gabriela Czernecka 17 października 2020 14:45
książę William, księżna Kate
Fot. Getty Images

Na oficjalnym profilu na Instagramie księżnej Kate i księcia Williama pojawiło się nowe nagranie księżnej Cambridge. Nie da się ukryć, że żona księcia Williama wygląda zniewalająco. Niedawno pojawiły się plotki, że spodziewa się czwartego dziecka. Czy ta informacja właśnie się potwierdziła? Po tym nagraniu plotki o ciąży księżnej Kate nie ucichną...

Czy księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate co jakiś czas pojawiają się w mediach. Niedawno informację, że księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka ogłosił serwis New Idea, a kilka dni temu podobną opublikował serwis Express.co.uk. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej z niecierpliwością wyczekują potwierdzenia lub zaprzeczenia tych plotek, ale według wielu najnowsze nagranie księżnej Kate sporo wyjaśnia! 

Na oficjalnym profilu na Instagramie książęcej pary Cambridge @kensingtonroyal pojawiło się wideo, na którym widzimy przemawiającą księżną Kate. Jako patronka Muzeum Historii Naturalnej księżna zapowiedziała, że we wtorek ogłosi zwycięzcę konkursu "Wildlife Photographer of the Year". Wręczenie nagród po raz pierwszy odbędzie się podczas wirtualnej ceremonii. 

Trzeba przyznać, że księżna Cambridge wygląda na nagraniu naprawdę zjawiskowo. Czarna bluzka i marynarka podkreśliły jej szczupłą talię, minimalistyczna biżuteria dopełnia jej look, a lekki i delikatny makijaż sprawiły, że wygląda na wypoczętą. Księżna niedawno odświeżyła także swój wygląd, nieco zmieniając kolor włosów. Poprzednio zaskakujące zmiany w wyglądzie, a szczególnie dotyczące fryzury Kate były zapowiedzią ciąż księżnej. W ten sposób próbowała odwrócić uwagę od ciążowych krągłości. CZy tak jest i tym razem? Internauci piszą wprost, że Kate promienieje. „Wow, wygląda niesamowicie”, pisze jeden z nich. „Ona jest zniewalająca!”, dodaje drugi. Czyżby doniesienia o ciąży Kate były prawdziwe? Jak na razie pałac nie zabrał głosu w sprawie, ale poddani nie mają wątpliwości! Myślicie, że coś jest na rzeczy? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.