Księżna Kate ta sama sukienka
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate wystąpiła drugi raz w tej samej sukience. Internauci zauważyli coś zaskakującego!

Ktoś inny miał na sobie wcześniej tę kreację...

Gabriela Czernecka 29 listopada 2020 14:49
Księżna Kate ta sama sukienka
Fot. Getty Images

Księżna Kate dała się poznać jako ta, która nie ma problemu, by założyć tę samą kreację kilka razy. Czy to sukienka czy płaszcz, a może buty - nie ma wątpliwości, że zawsze wygląda zjawiskowo. Tym razem nie mogło być inaczej. Podczas jednego z ostatnich wystąpień księżna Kate pojawiła się w niebieskiej sukience, którą już miała na sobie wcześniej, w 2012 roku. Internauci zwrócili na coś uwagę… 

Księżna Kate drugi raz w niebieskiej sukience

Każda stylizacja księżnej Kate jest głośno komentowana przez media na całym świecie. Wszystkie publiczne wyjścia żony księcia Williama są odnotowywane przez prasę, która zwykle w samych zachwytach rozpisuje się na temat jej kreacji. Kate słynie z tego, że zwykle decyduje się na klasyczne, wzorzyste sukienki za kolano, najczęściej dopasowane do jej szczupłej sylwetki lub jednokolorowe płaszcze. Większość ceni jej zachowawczy styl, ale szczególnie docenia to, że chętnie zakłada dwa razy tę samą kreację. Tym razem ze względu na pandemię koronawirusa księżna Cambridge rzadko pojawia się publicznie, ale co jakiś czas prezentuje swoją działalność na Instagramie Kensington Royal. 

I to właśnie tam pojawiło się krótkie przemówienie Kate o wynikach badań, które przeprowadzała w ostatnich dniach. Księżna Cambridge zaangażowała się w uświadamianie ludzi, jak ogromny wpływ mają pierwsze lat życia dziecka w dalszym jego rozwoju. Na nagraniu zaprezentowała się w granatowej kreacji, w której wcześniej widzieliśmy ją w 2012 roku.

Wówczas księżna pojawiła się w niej w ramach wizyty w hospicjum The Treehouse w Ipswich w Suffolk. Był to dla księżnej wyjątkowy dzień, bowiem wtedy udzieliła pierwszej publicznej przemowy. Fani zwrócili jednak uwagę na coś niezwykłego.

Księżna Kate niebieska sukienka
Fot. PacificCoastNews.com/EAST NEWS

Okazuje się, że niebieska sukienka księżnej Kate tak naprawdę należy do...jej mamy, Carole Middleton. W niebieskiej kreacji miała ona okazję pojawić się dwa lata wcześniej podczas finału Royal Ascot. Zwróciliście na to uwagę? 

Mama księżnej Kate, Carole Middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate niebieska sukienka
Fot. Kensington Royal/Ferrari Press/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.