Księżna Kate, książę William, książę Louis
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Nowe zdjęcia rozwiewają wątpliwości

Wystarczy tylko spojrzeć na jej brzuszek!

Konrad Szczęsny 6 lipca 2020 13:16
Księżna Kate, książę William, książę Louis
Fot. East News

O tym, że księżna Kate spodziewa się dziecka, spekulowano od kilku tygodni. Informację w rozmowach z najbliższymi współpracownikami miał potwierdzić sam książę William! Jaka jest prawda? Na opublikowanych na oficjalnym profilu pary na Instagramie zdjęciach ulubienica Brytyjczyków promienieje, ale... brzuszka ani śladu!

Księżna Kate i książę William w Szpitalu Królowej Elżbiety 

Księżna Kate i książę William pojawili się w Szpitalu Królowej Elżbiety w King's Lynn, by uczcić 72. urodziny NHS i 40-lecie jego istnienia i działalności. Przypada ona na 22 lipca tego roku.  Oczywiście była to także okazja do okazania wsparcia i podziękowania personelowi, który bohatersko walczy ze skutkami pandemii koronawirusa w Wielkiej Brytanii. Książęca para chętnie rozmawiała z obecnymi lekarzami, pielęgniarkami i innymi osobami związanymi ze służbą zdrowia, w tym pracownikami socjalnymi.

Co ciekawe, w spotkaniu wzięli również udział emerytowani pracownicy służby medycznej. Zdecydowali się wrócić do miejsca pracy na czas walki z COVID-19.

Szpital Królowej Elżbiety działalność rozpoczął w 1980 roku. W czasie pandemii przebywało tu 450 pacjentów zakażonych koronawirusem. Na co dzień niesie pomoc mieszkańcom zachodniego Norfolk, południowego Cambridgeshire i północno-wschodniego Lincolnshire, czyli łącznie 250 000 osobom. 

Księżna - nowe zdjęcia w sukience z kołnierzykiem. Nie jest w ciąży

Pojawienie się Kate wywołało nie lada sensację. Ma to związek z ostatnimi doniesieniami, jakoby rodzina księżnej i Williama miała się powiększyć. Tabloidy twierdziły nawet, że syn Karola i Diany powiadomił o tym osoby z najbliższego otoczenia.

Jak jest naprawdę? Co prawda Kate wyglądała w jedwabnej sukience z kołnierzykiem marki Beulah London zjawiskowo, jednak próżno szukać u niej ciążowych krągłości.

Model sukienki, którą na tę okazję wybrała księżna, to Shalini. Ten model kosztuje 525 funtów (równowartość około 2500 złotych). Można zakupić ją na stronie internetowej firmy.  

Kate i William na spotkaniu z pracownikami Szpitala Królowej Elżbiety, 05.07.2020:

Wszystko wskazuje na to, że rodzina książęcej pary nie powiększy się w najbliższym czasie:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.