księżna Kate, Kate Middleton, książna Kate w ciąży
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży?! Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów!

Konrad Szczęsny 22 lutego 2017 14:01
księżna Kate, Kate Middleton, książna Kate w ciąży
Fot. Getty Images

Zaskakujące doniesienia zza oceanu. Australijski magazyn New Day twierdzi, że księżna Kate jest w trzeciej ciąży! Jeszcze w tym roku żona księcia Williama miałaby urodzić. Co więcej, mówi się, że jest to ciąża bliźniacza. Czy tych plotkach tkwi ziarno prawdy?

Polecmay też: Dzięki tym zdjęciom brytyjscy fotografowie uhonorowali księżną Kate. Zobacz galerię!

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży?

Informacje o trzeciej ciąży Kate Middleton ukazują się w mediach już od zeszłego roku. Nikt jednak nie dawał im do tej pory wiary. Głównie dlatego, że na zdjęciach, które pojawiały się w mediach, nie było widać w sylwetce księżnej Kate żadnych krągłości. Teraz wszystko zmieniło się za sprawą...  „oddanej przyjaciółki” dworu królewskiego, która wygadała się w mediach. Chodzi o Jessicę Hay. W rozmowie z australijskim magazynem stwierdziła ona, że Kate Middleton podzieliła się z nią informacją o ciąży zaraz po tym, jak odebrała wyniki badań i zyskała pewność, że to prawda. Podobno jest to główny powód, dla którego na ostatnich zdjęciach, które ukazywały się w mediach, jest tak rozpromieniona. Początkowo Kate i William nie planowali tak szybko kolejnej ciąży (księżniczka Charlotte urodziła się w maju 2015 r.), jednak po odbyciu serii rozmów (w związku z tym, że Kate Middleton bardzo źle znosiła poprzednie ciąże) mieli zmienić zdanie i rozpocząć starania o dziecko. Podobno para powoli przygotowuje się do tego, by ogłosić radosną nowinę światu. Faktem jest, że Jessica Hay bywa nazywana przez media „nieoficjalną przedstawicielką” księżnej Kate i księcia Williama.

Czy informacje te okażą się prawdziwe? Póki co brytyjska rodzina królewska nie skomentowała tych sensacyjnych doniesień.

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Księżna Kate i książę William wychowują dwójkę dzieci: George'a (urodzonego w lipcu 2013 r.) oraz wspomnianą księżniczkę Charlotte (urodzoną w maju 2015 r.).

Zobacz też: Królowe ludzkich serc. Księżna Kate i księżna Diana nawet podobnie się ubierają. Zobaczcie zdjęcia!​

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.