O TYM JEST GŁOŚNO

Ta stylizacja rozwiała plotki na temat ciąży księżnej Kate!

Wszyscy patrzyli jedynie na brzuch żony Williama...

Konrad Szczęsny 5 grudnia 2018 10:05

Medialne spekulacje czy szczera prawda? Informacje o czwartej ciąży księżnej Kate rozgrzewają opinię publiczną do czerwoności od kilku tygodni. Choć miłośnikom brytyjskiej rodziny królewskiej wydawały się one od początku mało prawdopodobne, skutecznie zwiększały zainteresowanie wokół żony Williama. Jaka jest prawda na ten temat? Zobacz najnowsze zdjęcia ulubienicy Brytyjczyków ze świątecznego przyjęcia!

Stylizacja księżnej Kate na świątecznym przyjęciu

Pałac Buckingham jest już przygotowany na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Niedawno udekorowano go m.in. choinkami. Tradycją jest, że w tym czasie przedstawiciele brytyjskiej monarchii spotykają się z biednymi i potrzebującymi oraz tymi, którzy tego szczególnego dnia nie będą mogli spędzić w gronie najbliższych. Nie inaczej jest w tym roku!

Księżna Kate i książę William wyprawili przyjęcie bożonarodzeniowe dla żon i dzieci żołnierzy, będących członkami sił zbrojnych. Z tej okazji ulubienica Brytyjczyków założyła czerwoną spódnicę w kratę za kolano, autorstwa Emilii Wickstead, jednej ze swoich ulubionych projektantek, do której dobrała czarny dopasowany sweter i długie, czarne kozaki. Wyglądała zachwycająco, jednak wszyscy patrzyli wyłącznie na jej brzuch...

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

I trudno im się dziwić, biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia, jakoby księżna Kate i książę William spodziewali się czwartego dziecka! Zważywszy jednak na dopasowaną stylizację i to, jak prezentowała się w niej żona następcy tronu trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości, że brytyjska rodzina królewska póki co nie powiększy się...

Zdjęcia możesz zobaczyć w naszej galerii  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.