księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate jednak jest w ciąży? Wiadomo, kiedy ogłosi, że spodziewa się czwartego dziecka

Szczegóły ujawnia jeden z tabloidów

Gabriela Czernecka 21 października 2020 06:36
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate jednak jest w ciąży? Od kilku miesięcy w mediach pojawiają się doniesienia o błogosławionym stanie księżnej Cambridge. Jak to w przypadku książęcych par, małżeństwo nie zdecydowało się jeszcze potwierdzić tej informacji, ale jeden z tabloidów sugeruje właśnie kiedy to nastąpi. Czy ich informacje sprawdzą się? Poznajcie szczegóły.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Ciąża księżnej Kate to jeden z najpopularniejszych tematów dotyczących brytyjskiej rodziny królewskiej, który pojawia się w mediach co kilka miesięcy. Powiększenie się królewskiej rodziny to zawsze świetna wiadomość dla fanów Windsorów, ale także dla większości Brytyjczyków, którzy uwielbiają książęcą parę. Ich trójka dzieci - książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis - gdy tylko pojawiali się publicznie zyskiwali nowe grono fanów, a ich zdjęcia sprzedawały się jak świeże bułeczki. Fani rodziny królewskiej uwielbiają podglądać na fotografiach to, jak bardzo zmieniły się dzieci Kate i Williama. Nic dziwnego, że tak wielu z niecierpliwością oczekuje na kolejnego członka ich rodziny.

New Idea księżna Kate w ciąży

Niedawno informację, że księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka ogłosił serwis New Idea, a kilka dni temu podobną opublikował serwis Express.co.uk. Plotki o czwartej ciąży księżnej Cambridge powróciły teraz za sprawą najnowszego nagrania, na którym widzimy przemawiającą księżną Kate. Trzeba przyznać, że wygląda na nim naprawdę zjawiskowo - czarna bluzka i marynarka podkreśliły jej szczupłą talię, minimalistyczna biżuteria dopełnia jej look, a lekki i delikatny makijaż sprawiły, że wygląda na wypoczętą. Internauci pisali wprost, że księżna Kate promienieje.

Serwis New Idea po raz kolejny potwierdza teorie internautów. Ich zdaniem, członkowie rodziny Windsorów już zostali poinformowani o tym, że rodzina Kate i Williama niebawem się powiększy. Co więcej, radosna nowina miała zostać także przekazana Meghan i Harry'emu, a portal twierdzi, że ta wiadomosć z pewnością sprawi, że relacje między synami Diany ulegną poprawie. New Idea podaje także, kiedy książęca para Cambridge zamierza podzielić się radosną nowiną ze światem. Ich zdaniem, księżna Kate ogłosi czwartą ciążę w Boże Narodzenie. Czy ich doniesienia się sprawdzą? Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne oświadczenie w tej sprawie. 

Księżna Kate, Kate Middleton, 19.06.2020
Fot. Aaron Chown/Press Association/East News

Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.