księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate jednak jest w ciąży? Wiadomo, kiedy ogłosi, że spodziewa się czwartego dziecka

Szczegóły ujawnia jeden z tabloidów

Gabriela Czernecka 21 października 2020 06:36
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate jednak jest w ciąży? Od kilku miesięcy w mediach pojawiają się doniesienia o błogosławionym stanie księżnej Cambridge. Jak to w przypadku książęcych par, małżeństwo nie zdecydowało się jeszcze potwierdzić tej informacji, ale jeden z tabloidów sugeruje właśnie kiedy to nastąpi. Czy ich informacje sprawdzą się? Poznajcie szczegóły.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Ciąża księżnej Kate to jeden z najpopularniejszych tematów dotyczących brytyjskiej rodziny królewskiej, który pojawia się w mediach co kilka miesięcy. Powiększenie się królewskiej rodziny to zawsze świetna wiadomość dla fanów Windsorów, ale także dla większości Brytyjczyków, którzy uwielbiają książęcą parę. Ich trójka dzieci - książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis - gdy tylko pojawiali się publicznie zyskiwali nowe grono fanów, a ich zdjęcia sprzedawały się jak świeże bułeczki. Fani rodziny królewskiej uwielbiają podglądać na fotografiach to, jak bardzo zmieniły się dzieci Kate i Williama. Nic dziwnego, że tak wielu z niecierpliwością oczekuje na kolejnego członka ich rodziny.

New Idea księżna Kate w ciąży

Niedawno informację, że księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka ogłosił serwis New Idea, a kilka dni temu podobną opublikował serwis Express.co.uk. Plotki o czwartej ciąży księżnej Cambridge powróciły teraz za sprawą najnowszego nagrania, na którym widzimy przemawiającą księżną Kate. Trzeba przyznać, że wygląda na nim naprawdę zjawiskowo - czarna bluzka i marynarka podkreśliły jej szczupłą talię, minimalistyczna biżuteria dopełnia jej look, a lekki i delikatny makijaż sprawiły, że wygląda na wypoczętą. Internauci pisali wprost, że księżna Kate promienieje.

Serwis New Idea po raz kolejny potwierdza teorie internautów. Ich zdaniem, członkowie rodziny Windsorów już zostali poinformowani o tym, że rodzina Kate i Williama niebawem się powiększy. Co więcej, radosna nowina miała zostać także przekazana Meghan i Harry'emu, a portal twierdzi, że ta wiadomosć z pewnością sprawi, że relacje między synami Diany ulegną poprawie. New Idea podaje także, kiedy książęca para Cambridge zamierza podzielić się radosną nowiną ze światem. Ich zdaniem, księżna Kate ogłosi czwartą ciążę w Boże Narodzenie. Czy ich doniesienia się sprawdzą? Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne oświadczenie w tej sprawie. 

Księżna Kate, Kate Middleton, 19.06.2020
Fot. Aaron Chown/Press Association/East News

Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.