Księżna Kate
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate drży o zdrowie najbliższych. Została zmuszona poprosić o dodatkową ochronę...

Księżnej Cambridge grozi niebezpieczeństwo?

Gabriela Czernecka 8 grudnia 2020 06:57
Księżna Kate
Fot. Getty Images

Wygląda na to, że kolejni członkowie rodziny królewskiej mieli okazję obejrzeć The Crown. Według najnowszych doniesień brytyjskiej prasy  po obejrzeniu serialu o królowej Elżbiecie II, księżna Kate doszła do poważnych wniosków. Zdaniem tabloidów, księżna Cambridge zwiększyła ochronę wokół swojej rodziny. Dlaczego?

Księżna Kate wzmocniła ochronę, by bronić najbliższych

Wraz z Williamem uchodzą za jedną z najpopularniejszych królewskich par. Chętnie wspierają Elżbietę II w pełnieniu obowiązków, a już szczególnie teraz, w okresie pandemii koronawirusa. Dzięki temu mamy okazję co jakiś czas obserwować Kate i Williama podczas różnych wydarzeń. Jeden z tabloidów zwrócił uwagę na to, że w ostatnim czasie młode małżeństwo musiało podjąć dodatkowe środki ostrożności. Wszystko w trosce o swoje bezpieczeństwo. O co chodzi? Para zdecydowała się zwiększyć ochronę.

Według tabloidu na decyzję pary wpływ miał czwarty sezon serialu The Crown, który miał premierę w połowie listopada. Przypomniano w nim między innymi incydent z lat 80. XX wieku. Pewien mężczyzna włamał się do Pałacu Buckingham. Michael Fagan dwukrotnie naruszył system bezpieczeństwa pałacu, za drugi razem udało mu się zobaczyć z samą monarchinią. Po tym wydarzeniu wzmocniono bezpieczeństwo i przyjęto dodatkową ochronę.

Podobno księżna Kate po obejrzeniu tego odcinka The Crown postanowiła nie dopuścić do powtórki z przeszłości. Choć Pałac Kensington jest bardzo dobrze strzeżony, księżna postanowiła poprosić o dodatkową ochronę. To nie była dla niej łatwa decyzja, bowiem oboje wraz z Williamem cenią sobie swobodę i prywatność, ale bezpieczeństwo rodziny jest dla nich najważniejsze. Niektórzy powątpiewają jednak, że powodem zwiększenia ochrony ma być obejrzany przez księżną serial, w końcu od lat jest członkiem rodziny królewskiej i z pewnością miała okazję już wcześniej usłyszeć historię o intruzie w Pałacu Buckingham. Czy księżnej Kate grozi niebezpieczeństwo? Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne informacje w tej sprawie.  

Księżna Kate, książę William, Louis, George, Charlotte
Fot. Comic Relief/BBC Children in Need/Comic Relief via Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.