Księżna Kate odwiedziła fundację Trinity Buoy Wharf, 3.02.2022
Fot. Tim Rooke/Shutterstock/Rex Features/East News
Królewskie życie

Księżna Kate chce mieć kolejne dziecko? „Wracam do domu i mówię: zróbmy sobie jeszcze jedno”

Co na to książę William?

Marta Nawacka 24 lutego 2022 20:27
Księżna Kate odwiedziła fundację Trinity Buoy Wharf, 3.02.2022
Fot. Tim Rooke/Shutterstock/Rex Features/East News

Żona księcia Williama bardzo angażuje się w obowiązki członkini rodziny królewskiej. Chętnie bierze udział we wszelkich akcjach charytatywnych i bardzo lubi pracę z dziećmi, na której najczęściej się skupia. W końcu nie od dziś wiadomo, że księżna Kate ma słabość do najmłodszych. Po przebywaniu z nimi często myśli o tym, żeby postarać się z mężem o kolejną pociechę...

Księżna Kate i książę William – dzieci

Książęca para doczekała się wspólnie trójki pociech: ośmioletniego księcia George'a, sześcioletniej księżniczki Charlotte i niespełna czteroletniego księcia Louisa. Żona księcia Williama doskonale sprawdza się w roli mamy. Wielokrotnie podkreślała, że bardzo ważne jest dla niej, aby jej synowie i córka mieli normalne dzieciństwo, jak ich rówieśnicy. Księżna Kate ma częsty kontakt z dziećmi również poza murami pałacu, kiedy wypełnia królewskie obowiązki. Nie da się ukryć, że przebywanie z najmłodszymi sprawia jej ogromną przyjemność.

Czytaj też: Księżna Kate zrobiła furorę w marynarce z popularnej sieciówki. Ile kosztuje?

Księżna Kate i książę William z dziećmi: Georgem, Charlotte i Louisem na przedstawieniu, 11.12.2020
Fot. AARON CHOWN/AFP/East News

Księżna Kate i książę William z dziećmi: Georgem, Charlotte i Louisem na przedstawieniu, 11.12.2020

Księżna Kate chciałaby mieć czwarte dziecko?

Księżna Kate skrupulatnie wypełnia swoje królewskie obowiązki. Bardzo często angażuje się we wszelkie akcje charytatywne, a najbliższe jej sercu są te, które dotyczą najmłodszych. Ostatnio żona księcia Williama brała udział w kampanii na rzecz zdrowia psychicznego dzieci. Bardzo często więc spotyka się z maluchami i okazuje się, że to właśnie takie spotkania zachęcają ją do posiadania kolejnego potomka. „William zawsze martwi się, gdy spotykam się z dziećmi poniżej roku. Wracam do domu i mówię: zróbmy sobie jeszcze jedno”, wyznała księżna Cambridge w rozmowie z magazynem People.

Wszystko wskazuje na to, że niewątpliwy urok niemowląt działa również na księżną Kate. Niedawno żona księcia Williama pokazała uroczy filmik ze szpitala Lancashire, na którym widać było ją z noworodkiem. Księżna niewątpliwie była zauroczona maluszkiem, a obecne wokół osoby żartowały, że Kate niedługo sama ponownie będzie chciała powiększyć swoją rodzinę. A co na to książę William? „Nawet nie podsuwajcie mojej żonie takich pomysłów”, skomentował mąż księżnej.  

Zobacz także: Poświęciły lata życia, aby wychować dzieci arystokratów. Kim są nianie Windsorów?

Księżna Kate, książę Karol i księżna Camilla odwiedzili fundację Trinity Buoy Wharf, 3.02.2022
Fot. Tim Rooke/Shutterstock/Rex Features/East News

Księżna Kate, książę Karol i księżna Camilla odwiedzili fundację Trinity Buoy Wharf, 3.02.2022

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.