Księżna Camilla, księżna Kate
Fot. Andrew Parsons / i-Images/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Jest snobką, nie zamierzała żyć w cieniu innej”. Księżna Camilla nie znosi księżnej Kate?!

Chciała skłócić Kate z Williamem. Udało się?

Gabriela Czernecka 13 września 2018 08:46
Księżna Camilla, księżna Kate
Fot. Andrew Parsons / i-Images/EAST NEWS

Relacje księżnej Camilli i księżnej Kate są dziś poprawne. Panie świetnie się razem dogadują, ale nie zawsze tak było... Zanim Kate i William zostali małżeństwem, bardzo długo się razem spotykali. Choć dziś zakochani tworzą jedną z najpiękniejszych par, mają także na koncie chwilowe rozstanie. To okazało się być bardzo na rękę księżnej Camilli, która nawet podpowiadała synowi Karola, by ten pozostawił Kate… na stałe. Dlaczego?

Camilla chciała skłócić Kate i Williama

Choć dla księcia Williama Kate od samego początku była ważna - ich związek zapoczątkowała przyjaźń, to zakochani mają na koncie kilkumiesięczne rozstanie. Wówczas żadne z nich nie wiedziało do końca, w którą stronę ma zmierzać ich związek.

„Rozstaliśmy się na pewien czas, bo byliśmy bardzo młodzi. Kształtowały się nasze charaktery, dojrzewaliśmy. Potrzebowaliśmy trochę przestrzeni”, podkreślał w jednym z wywiadów książę William. „Nie byłam zachwycona rozstaniem, ale teraz widzę, że mnie wzmocniło. Dowiedziałam się wiele o sobie. Cenię sobie czas, który spędziłam w samotności”, podkreślała księżna Kate. Okazuje się, że rozstanie Kate i Williama było bardzo na rękę księżnej Camilli. 

Choć Camilla uważała Kate za piękną i mądrą kobietę, to miała ogromne zastrzeżenia do tego, czy nadaje się na żonę przyszłego następcy tronu. Jej zdaniem nie była odpowiednią kandydatką na księżną i nie przystawała swoim statusem do rodziny królewskiej. „Camilla nigdy nie czuła, że Kate i Meghan są odpowiednie dla rodziny królewskiej – nie są wystarczająco królewskie, nie urodziły się we właściwych rodzinach. Według Camilli, jedynie osoby o arystokratycznym pochodzeniu powinny wchodzić w skład monarchii”, podawał niedawno magazyn Star powołując się na swoje źródło.

Gdy Kate i William rozstali się na kilka miesięcy w 2007 roku, Camilla miała powiedzieć synowi Karola, że ta decyzja jest roztropna i przemyślana. I choć kryzys w związku Kate i Williama wyglądał dość poważnie, to zakochani wrócili do siebie po kilku miesiącach. Co ciekawe, dziś Kate i Camillę łączy prawdziwa przyjaźń.

Księżna Kornwalii pomagała nawet Kate urządzić wesele i wzięła udział w wieczorze panieńskim przyszłej księżnej. Wygląda na to, że nie najlepsze relacje Kate i Camilli to już przeszłość. Obecnie Kate i William są szczęśliwym małżeństwem i wspólnie wychowują trójkę dzieci. A po ich domniemanym kryzysie w związku nie ma ani śladu!  

Więcej informacji o rodzinie królewskiej znajdziecie tutaj>> 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na  Facebooku>> oraz  Instaramie>>

Księżna Camilla, książę William, Camilla i William
Fot. Rex FeaturesEAST NEWS

Oficjalne portrety rodziny królewskiej, oficjalny portret ślubny Kate i Williama
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?