VIVA! VIDEO

Czwarte urodziny najsłodszego dziecka świata, księcia George’a. EKSKLUZYWNE VIDEO

Katarzyna Piątkowska 22 lipca 2017 08:00

Jest ulubieńcem mediów na całym świecie. Mówią o nim, że jest najsłodszym księciem, a każda informacja dotycząca małego George’a  odbija się szerokim echem.
Dzisiaj wszyscy żyją czwartymi urodzinami Jego Królewskiej Wysokości George’a, księcia Cambridge.

Huczne narodziny

Gdy George się urodził cieszyli się nie tylko jego rodzice. W Londynie zabrzmiały armatnie salwy i rozdzwoniły się dzwony, a pod drzwiami szpitala i na ulicach Londynu wiwatowały tłumy, a z całego świata zaczęły napływać podarunki. Tak jest zresztą w każde urodziny małego księcia.

Urodzinowe prezenty

Nic więc dziwnego, że jego ojciec William uważa, że jego syn dostaje za dużo prezentów, i że jest trochę za bardzo rozpieszczony. Na trzecie urodziny George otrzymał miniaturowe piłki do gry w rugby i futbol, wartą 1,5 tysiąca kolejkę elektryczną, model Astona Martina (taki jakim jeździł James Bond) i pieska rasy Bolonka Zwetna, za którego trzeba zapłacić od 2 do 3 tysięcy złotych. Wyjątkowy prezent, tyle naszykował też dla niego dziadek, książę Karol. Zmodernizował dawne miejsce zabaw Williama i Harry’ego i zamienił ogrody Highgrove w wymarzony plac zabaw. Na jego terenie znajduje się nawet prawdziwa pasterska chata z dębowymi podłogami, łóżkiem i żelaznym piecykiem.
George jak każde dziecko uwielbia bawić się w ogrodzie, a najbardziej lubi jeździć na maleńkim traktorze i szaleć w… błocie.

Zobacz też: Trzecie urodziny księcia George'a! Jak się bawił, jakie dostał prezenty i jak wyglądał - sprawdźcie

Zabawki dla księcia

Czym się bawi George? Nie, nie złotymi samochodzikami. Uwielbia wóz strażacki Strażaka Sama i filmy ze Świnką Peppą.
Może więc w tym roku na urodziny zostanie obdarowany rzeczami z ukochanymi bohaterami.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.