Miało być zabawnie, a wyszło...

Gabriela Czernecka 27 lutego 2019 17:50

Książę Harry zażartował publicznie z ciąży księżnej Meghan. Pierwsze dziecko książęcej pary Sussex najprawdopodobniej pojawi się na świecie w kwietniu tego roku. Choć przewidywania co do płci i imienia dziecka już trwają, a zakłady bukmacherskie pękają w szwach, małżeństwo zgodnie twierdzi, że na razie nie zna płci swojego dziecka, bo chce mieć niespodziankę. To jednak nie ucina spekulacji na ten temat i zarówno w mediach, jak i w sieci, co rusz pojawiają się kolejne doniesienia, dotyczące tego, czy Meghan urodzi chłopca czy dziewczynkę. Nic dziwnego, że Harry podchodzi do tego z takim dystansem. Jego żart nie wszystkich jednak rozbawił...

Książę Harry żartuje z Meghan: Czy to moje dziecko?

Książę Harry i księżna Meghan w ramach wizyty dyplomatycznej odwiedzili Maroko. To właśnie tam podczas spotkania z przedstawicielami i nauczycielami jednej z organizacji, która wspiera edukację kobiet, książę pokusił się o dość specyficzny żart. Parze pogratulowano powiększenia rodziny, a Harry patrząc na Meghan zapytał: „Czekaj, jesteś w ciąży?”, na co rozbawiona Meghan odpowiedziała: „Niespodzianka!”. I na tym żart mógłby się zakończyć, ale... książę brnął dalej. 

„Czy to moje dziecko?”, dopytywał ewidentnie nie mogąc się powstrzymać od śmiechu. Choć żart wydaje się być zabawny a fakt, że para mimo nieustannych doniesień na ich temat potrafi z tego żartować jest nawet godny podziwu, ale nie każdy odebrał to w ten sposób. Niektórzy obawiają się, że dwuznaczne słowa księcia mogą przyczynić się do kolejnych nagłówków w tabloidach, w których z pewnością padnie pytanie, czy Meghan urodzi dziecko Harry'ego... A Wy, co o tym myślicie? 

1/5
Księżna Meghan, książę Harry, stylizacje księżnej Meghan
Copyright @East News
1/5

Książę Harry i księżna Meghan to obecnie najpopularniejsza para w rodzinie królewskiej.

2/5
Copyright @East News
2/5

Książęca para Sussex na co dzień musi mierzyć się  licznymi plotkami na swój temat.

3/5
Copyright @East News
3/5

Wszystko wskazuje jednak na to, że para nie przejmuje się publikacjami...

4/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
4/5

...a co więcej, potrafi sobie nawet z nich żartować! 

5/5
Książę Harry i Meghan Markle, Dzień pamięci
Copyright @AP/East News
5/5

To się nazywa podejście!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.