Książę William i księżna Kate w Kensington Palace
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

William i Kate na nowym nagraniu. Uwagę zwraca nietypowa mowa ciała księżnej Cambridge...

Skąd tak dziwne zachowanie?

Gabriela Czernecka 27 stycznia 2021 09:59
Książę William i księżna Kate w Kensington Palace
Fot. Getty Images

Książę WIlliam i księżna Kate udostępnili w social mediach nowe nagranie. Tym razem uwagę zwraca nietypowe zachowanie księżnej Cambridge. Spodziewa się dziecka czy w oryginalny sposób pokazuje swoją postawę? Internauci mają swoje teorie...

Co mówi nam mowa ciała księżnej Kate?

Od kilku dni księżna Kate zachwyca odmienionym wizerunkiem. Żona księcia Williama postawiła na nową fryzurę. Przyciemniła kolor, podcięła końcówki i wyprostowała włosy. dało się także zauważyć, że po raz pierwszy do dawna zrezygnowała ze stylizacji w jaskrawych kolorach i w różne wzory, a postawiła na minimalistyczną białą koszulę i ciemną marynarkę. Na najnowszym nagraniu występuje u boku księcia Williama. Para nie wszędzie pojawia się już publicznie, więc co jakiś czas w sieci pojawiają się krótkie nagrania, w których para bierze udział i okazuje swoim poddanym wsparcie.

Najnowszy filmik z udziałem książęcej pary Cambridge pojawił się w poniedziałek. Para celebrowała z poddanymi Noc Burnsa, czyli święto, w którym czczony jest narodowy wieszcz Szkotów. Kate i WIlliam z tej okazji nagrali kilka słów specjalnie dla pracowników służby zdrowia. Nie dało się nie zauważyć, że specjalnie na tę okazję księżna zaprezentowała się w sukience w kratkę od projektantki Emili Wickstead, którą miała na sobie również podczas świątecznego obiadu rodziny królewskiej w 2019 roku. Sukienka Kate w czerwoną kratkę była idealnym wyborem na szkocką uroczystość, co szybko docenili internauci. 

„Wiemy, że Burns Night to wyjątkowy wieczór dla Szkotów na całym świecie - czas na wspólne jedzenie, picie i świętowanie życia oraz pracy Roberta Burnsa”, wyznał książę William. a to księżna Kate dodała: „Niestety, w tym roku jest trochę inaczej.  A dla wielu z was, pracujących na pierwszej linii frontu, dzisiejszy wieczór będzie zupełnie nowym przeżyciem, ponieważ niestrudzenie pracujecie podczas pandemii, aby chronić najsłabszych w naszym społeczeństwie”.

Księżna Kate spodziewa się dziecka?

Uwagę zwróciła szczególnie mowa ciała księżnej. Gdy William przemawiał, zdawał się robić to swobodnie, jakby nagranie wiadomości nie stanowiło dla niego żadnego stresu ani problemu. Kompletnie inaczej było w przypadku Kate. Siedziała spięta, mocno wyprostowała ze splecionymi dłońmi. Internauci już snują domysły, co stoi za nietypowym zachowaniem księżnej. Jedni mówią, że odmieniony wygląd, promienny wygląd i spięta postawa mają… ukrywać ciążowe krągłosci.

W końcu księżna Kate w każdej z trzech ciąż właśnie odmienionym wyglądem próbowała odwrócić uwagę od ciążowego brzuszka. Czy tak jest i tym razem? Druga teoria głosi, że mowa ciała Kate odzwierciedla jej myśli związane z sytuacją polityczną Szkotów i ich relacjami z członkami rodziny królewskiej. Kate i William kilka tygodni temu odwiedzili Szkocję i Walię - podczas podróży spotykali się z wolontariuszami i ratownikami medycznymi, by w ten sposób udzielając im swojego wsparcia w walce z koronawirusem.

Władze krajów dość chłodno potraktowały gest małżeństwa Cambridge, a sam minister zdrowia w rządzie Walii powiedział wówczas wprost: „Wolałbym, by nikt nie składał niepotrzebnych wizyt”. Jak na razie księżna Kate i książę William nie skomentowali doniesień i domysłów prasy. Pozostaje nam cierpliwie czekać na kolejne nagranie pary, które być może więcej wyjaśni...  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?