brytyjska rodzina królewska, oficjalne zdjęcie rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę William i księżna Kate z dziećmi dziękują lekarzom. To nagranie to hit sieci! 

Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół u księżnej Cambridge

Gabriela Czernecka 24 kwietnia 2020 12:23
brytyjska rodzina królewska, oficjalne zdjęcie rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Książę William i księżna Kate wraz z dziećmi oraz książę Karol i księżna Camilla podziękowali służbie zdrowia za ratowanie życia w czasie pandemii koronawirusa. Nieoczekiwane dołączenie członków brytyjskiej rodziny królewskiej do akcji wywołało w sieci sporą sensację. Szczególną uwagę poświęcono jednak nagraniu Kate i Williama, których pociechy skradły show! Ich wspólne nagranie to hit sieci, ale fani zauważyli coś w wyglądzie księżnej Cambridge...

Kate i William z dziećmi dziękują lekarzom

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej dołączyli do akcji Clap for Carers, czyli Zaklaszcz dla opieki zdrowia, która jest pewnego rodzaju odpowiednikiem polskiej akcji Brawa Dla Was, która odbyła się na początku kwietnia w Polsce. Podobnie jak w naszym kraju, Brytyjczycy wyszli na ulice i w geście solidarności klaszczą w podziękowaniu za prace medyków podczas pandemii koronawirusa. Do Brytyjczyków dołączyli także książę Karol i księżna Camilla, którzy również okazali gest wsparcia. Para pokazała się przed swoją szkocką posiadłością, ale nie tylko oni wzięli udział w akcji #ClapforCarers. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Clarence House (@clarencehouse)

Do społecznego poruszenia dołączył również książę William z rodziną, co uwieczniły brytyjskie media. Zanim jednak zobaczyliśmy książęcy gest solidarności z lekarzami, książę William wziął udział w krótkim skeczu z aktorem Stephenem Fry'em. Panowie rozmawiali przez wideokonferencję m.in. o domowej edukacji dzieci, co William nazwał „koszmarem” czy o oglądaniu telewizji. Nagranie, na którym William i Kate wraz z dziećmi - George'm, Charlotte i Louise'm, klaszczą przed swoją posiadłością, został pokazany w trakcie programu Big Night In emitowanego przez BBC One. Wszyscy mieli na sobie ubrania w kolorze niebieskim - to również gest solidarności z medykami. Przypomnijmy, że kilka dni temu podświetlono w tym kolorze najważniejsze budynki w kraju, m.in. most Tower Bridge czy wieżę na Zamku w Windsorze. 

akcja #clapforcarers Kate i William z dziećmi, księżna kate dzieci, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. Screen Instagram

Nagranie podbija sieć, a od dzieci Kate i Williama nie da się odwrócić wzroku! internauci zwrócili także uwagę na księżną Cambridge, która nieco zmieniła swój wygląd. Przede wszystkim ma dużo krótsze włosy, a co niektórzy dopatrują się u niej ciążowego brzuszka, który zasłania trzymając na rękach księcia Louise'a. Czy faktycznie księżna Kate jest w czwartej ciąży? Takie plotki co jakiś czas pojawiają się w mediach. Czy tym razem okażą się prawdziwe? Pozostaje nam cierpliwie czekać na potwierdzenie tych informacji.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

akcja #clapforcarers Kate i William z dziećmi, księżna kate dzieci, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. Screen Instagram

akcja #clapforcarers Kate i William z dziećmi, księżna kate dzieci, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. Screen Instagram

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.