księżna Kate, książę Louis
Fot. Instagram @theroyalfamily
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Louis to wykapana mama! Podobieństwo do małej Kate jest uderzające...

Zobacz zdjęcia księżnej z dzieciństwa!

Weronika Kostyra 14 lipca 2019 10:01
księżna Kate, książę Louis
Fot. Instagram @theroyalfamily

Książę Louis niedawno skończył roczek. Niedawno nauczył się chodzić i jest pełnym energii i ciekawym świata dzieckiem. W ostatnim czasie kilka razy towarzyszył swoim rodzicom w czasie wyjść publicznych. Fani pokochali psotnego chłopca, który na zdjęciach stroi urocze miny. Louis jest już na tyle duży, że zaczęto doszukiwać się u niego podobieństwa do innych członków rodziny królewskiej. Do kogo jest najbardziej podobny?

Do kogo książę Louis jest najbardziej podobny?

Już dawno fani rodziny królewskiej orzekli, że córka Kate i Williama, Charlotte, najbardziej przypomina swoją prababcię, czyli królową Elżbietę II. Książę George wydaje się bardziej podobny do taty, jednak cechy wyglądu odziedziczył po równo po obojgu rodziców. Z kolei maleńki Archie Harrison, syn Meghan i Harry’ego, ma dopiero miesiąc i trudno jeszcze powiedzieć, do którego z rodziców jest bardziej podobny.

Ostatnie zdjęcia księcia Louisa skradły serca fanów. Chłopiec jest bardzo żywym chłopcem. Wszędzie go pełno, a kiedy przez chwilę pozostaje bezczynny na ramionach rodziców, robi zabawne miny. Podczas niedawnego meczu polo, na którym obecna była rodzina królewska, fotografowie uchwycili moment, kiedy uśmiecha się do mamy, a także zabiera jej i przymierza okulary przeciwsłoneczne. Powstały wtedy naprawdę urocze zdjęcia. Wszyscy zastanawiali się też do kogo podobny jest Louis. Na pierwszy rzut oka nie widać u niego dużego podobieństwa do ojca, którego zdjęcia z dzieciństwa dobrze znamy.

Rozwiązaniem zagadki okazały się dużo mniej znane zdjęcia księżnej Kate z dzieciństwa. Okazało się, że Louis to dosłownie wykapana mama! Przy tej okazji światło dzienne ujrzały zdjęcia z 1982 roku, kiedy Kate była niemowlęciem. W taki wydaniu ona i jej syn wyglądają niemal jak bliźnięta! Mają identyczne rysy twarzy i charakterystyczne brwi.

Widzicie podobieństwo? 

Księżna Kate jako dziecko
Fot. Black Sheep/XPX/East News

książę Louis, książę William
Fot. Instagram/@kensingtonroyal/@mattporteous

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…