księżna Kate, książę Louis
Fot. Instagram @theroyalfamily
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Louis to wykapana mama! Podobieństwo do małej Kate jest uderzające...

Zobacz zdjęcia księżnej z dzieciństwa!

Weronika Kostyra 14 lipca 2019 10:01
księżna Kate, książę Louis
Fot. Instagram @theroyalfamily

Książę Louis niedawno skończył roczek. Niedawno nauczył się chodzić i jest pełnym energii i ciekawym świata dzieckiem. W ostatnim czasie kilka razy towarzyszył swoim rodzicom w czasie wyjść publicznych. Fani pokochali psotnego chłopca, który na zdjęciach stroi urocze miny. Louis jest już na tyle duży, że zaczęto doszukiwać się u niego podobieństwa do innych członków rodziny królewskiej. Do kogo jest najbardziej podobny?

Do kogo książę Louis jest najbardziej podobny?

Już dawno fani rodziny królewskiej orzekli, że córka Kate i Williama, Charlotte, najbardziej przypomina swoją prababcię, czyli królową Elżbietę II. Książę George wydaje się bardziej podobny do taty, jednak cechy wyglądu odziedziczył po równo po obojgu rodziców. Z kolei maleńki Archie Harrison, syn Meghan i Harry’ego, ma dopiero miesiąc i trudno jeszcze powiedzieć, do którego z rodziców jest bardziej podobny.

Ostatnie zdjęcia księcia Louisa skradły serca fanów. Chłopiec jest bardzo żywym chłopcem. Wszędzie go pełno, a kiedy przez chwilę pozostaje bezczynny na ramionach rodziców, robi zabawne miny. Podczas niedawnego meczu polo, na którym obecna była rodzina królewska, fotografowie uchwycili moment, kiedy uśmiecha się do mamy, a także zabiera jej i przymierza okulary przeciwsłoneczne. Powstały wtedy naprawdę urocze zdjęcia. Wszyscy zastanawiali się też do kogo podobny jest Louis. Na pierwszy rzut oka nie widać u niego dużego podobieństwa do ojca, którego zdjęcia z dzieciństwa dobrze znamy.

Rozwiązaniem zagadki okazały się dużo mniej znane zdjęcia księżnej Kate z dzieciństwa. Okazało się, że Louis to dosłownie wykapana mama! Przy tej okazji światło dzienne ujrzały zdjęcia z 1982 roku, kiedy Kate była niemowlęciem. W taki wydaniu ona i jej syn wyglądają niemal jak bliźnięta! Mają identyczne rysy twarzy i charakterystyczne brwi.

Widzicie podobieństwo? 

Księżna Kate jako dziecko
Fot. Black Sheep/XPX/East News

książę Louis, książę William
Fot. Instagram/@kensingtonroyal/@mattporteous

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.