KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Szokujące doniesienia mediów. Książę Karol i księżna Camilla mają nieślubnego syna?!

Mężczyzna nie ma wątpliwości co do tego, kim są jego rodzice...

Gabriela Czernecka 5 lutego 2019 12:55

Książę Karol i księżna Camilla mają nieślubne dziecko? Jak donoszą zagraniczne media, para książęca ma syna, który przyszedł na świat jeszcze przed ślubem księcia Walii z księżną Dianą. Dziś domniemany syn Karola i Camilli wprost mówi, że jest członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej i gotów jest przedstawić dowody. Poznajcie szczegóły. 

Karol i Camilla mają wspólne dziecko?

Brytyjska rodzina królewska nieustannie musi mierzyć się z plotkami na swój temat. Najczęściej dotyczą one narodzin królewskich potomków - spekuluje się na temat płci, daty porodu i imienia. Z pewnością w ostatnim czasie najwięcej plotek dotyczyło Meghan i jej pierwszego dziecka. Mówi się, że księżna Sussex wcale nie jest w ciąży, a jeśli jest to w bliźniaczej. Jedni twierdzą, że lada chwila rozwiedzie się z księciem Harrym, a inni, że poczeka do narodzin dziecka. Tym razem plotka, która zelektryzowała media dotyczy dziecka... księcia Karola i księżnej Camilli!

Czy faktycznie para ma nieślubnego syna?! Simon Dorante-Day jest przekonany, że jest owocem związku następcy brytyjskiego tronu i jego (wówczas jeszcze kochanki) obecnej żony, księżnej Camilli. 52-latek pochodzi z Australii i twierdzi, że jest synem księcia Karola. Jego wiek sugeruje, że jest nie tylko starszy od księcia Harry'ego, ale i od księcia Williama. Simon przyszedł bowiem na świat jeszcze przed ślubem Karola z Dianą. 

Kim jest nieślubny syn Karola i Camilli?

Australijczyk twierdzi, że to właśnie ona miała wyjawić jego istnienie światu w 1997 roku, niestety, zginęła w wypadku samochodowym... Dorante-Day jest przekonany, że został oddany do adopcji, by uniknąć skandalu. „Ja i moja rodzina wierzymy, że Diana musiała wiedzieć o moim istnieniu i poskładała kawałki w całość. Odnajdowała odpowiedzi, zorientowała się jak bardzo ją wykorzystano i chciała to publicznie oznajmić”, wyjaśnia w rozmowie z Radar Online. 

W swoich social mediach otwarcie pisze o tym, że jest synem księcia Karola. Wygląda jednak na to, że nie ma do niego żalu. W miłych słowach pisze także o księżnej Camilli: „Jedyną rzeczą, którą odziedziczyłem po matce, poza moimi włosami, jest determinacja, by się trzymać, walczyć do samego końca, mimo upokorzeń, kłamstw i niesprawiedliwości, które musieliśmy znosić”.

Czy faktycznie Simon Dorante-Day jest nieślubnym synem Karola i Camilli? 52-latek przedstawił na to twarde dowody - jego adopcyjna babcia pracowała dla królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Wraz ze swoim partnerem wielokrotnie powtarzała mu, że jest synem Karola. Urodził się 5 kwietnia 1966 roku, gdy księżna Camilla miała wówczas zaledwie 18, a Karol 17 lat. Simon sam siebie określa jako „księcia”. W jego opowieści jest jednak mała nieścisłość - do tej pory podawano, że Camilla i Karol poznali się w 1970 roku na meczu polo. Wówczas Camilla miała 23 lata, a Karol 22.

Simon nie ma jednak wątpliwości co do tego, kim są jego rodzice... Czy rodzina królewska zdecyduje się zdementować te informacje?  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.