KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Szokujące doniesienia mediów. Książę Karol i księżna Camilla mają nieślubnego syna?!

Mężczyzna nie ma wątpliwości co do tego, kim są jego rodzice...

Gabriela Czernecka 5 lutego 2019 12:55

Książę Karol i księżna Camilla mają nieślubne dziecko? Jak donoszą zagraniczne media, para książęca ma syna, który przyszedł na świat jeszcze przed ślubem księcia Walii z księżną Dianą. Dziś domniemany syn Karola i Camilli wprost mówi, że jest członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej i gotów jest przedstawić dowody. Poznajcie szczegóły. 

Karol i Camilla mają wspólne dziecko?

Brytyjska rodzina królewska nieustannie musi mierzyć się z plotkami na swój temat. Najczęściej dotyczą one narodzin królewskich potomków - spekuluje się na temat płci, daty porodu i imienia. Z pewnością w ostatnim czasie najwięcej plotek dotyczyło Meghan i jej pierwszego dziecka. Mówi się, że księżna Sussex wcale nie jest w ciąży, a jeśli jest to w bliźniaczej. Jedni twierdzą, że lada chwila rozwiedzie się z księciem Harrym, a inni, że poczeka do narodzin dziecka. Tym razem plotka, która zelektryzowała media dotyczy dziecka... księcia Karola i księżnej Camilli!

Czy faktycznie para ma nieślubnego syna?! Simon Dorante-Day jest przekonany, że jest owocem związku następcy brytyjskiego tronu i jego (wówczas jeszcze kochanki) obecnej żony, księżnej Camilli. 52-latek pochodzi z Australii i twierdzi, że jest synem księcia Karola. Jego wiek sugeruje, że jest nie tylko starszy od księcia Harry'ego, ale i od księcia Williama. Simon przyszedł bowiem na świat jeszcze przed ślubem Karola z Dianą. 

Kim jest nieślubny syn Karola i Camilli?

Australijczyk twierdzi, że to właśnie ona miała wyjawić jego istnienie światu w 1997 roku, niestety, zginęła w wypadku samochodowym... Dorante-Day jest przekonany, że został oddany do adopcji, by uniknąć skandalu. „Ja i moja rodzina wierzymy, że Diana musiała wiedzieć o moim istnieniu i poskładała kawałki w całość. Odnajdowała odpowiedzi, zorientowała się jak bardzo ją wykorzystano i chciała to publicznie oznajmić”, wyjaśnia w rozmowie z Radar Online. 

W swoich social mediach otwarcie pisze o tym, że jest synem księcia Karola. Wygląda jednak na to, że nie ma do niego żalu. W miłych słowach pisze także o księżnej Camilli: „Jedyną rzeczą, którą odziedziczyłem po matce, poza moimi włosami, jest determinacja, by się trzymać, walczyć do samego końca, mimo upokorzeń, kłamstw i niesprawiedliwości, które musieliśmy znosić”.

Czy faktycznie Simon Dorante-Day jest nieślubnym synem Karola i Camilli? 52-latek przedstawił na to twarde dowody - jego adopcyjna babcia pracowała dla królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Wraz ze swoim partnerem wielokrotnie powtarzała mu, że jest synem Karola. Urodził się 5 kwietnia 1966 roku, gdy księżna Camilla miała wówczas zaledwie 18, a Karol 17 lat. Simon sam siebie określa jako „księcia”. W jego opowieści jest jednak mała nieścisłość - do tej pory podawano, że Camilla i Karol poznali się w 1970 roku na meczu polo. Wówczas Camilla miała 23 lata, a Karol 22.

Simon nie ma jednak wątpliwości co do tego, kim są jego rodzice... Czy rodzina królewska zdecyduje się zdementować te informacje?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.