Mężczyzna nie ma wątpliwości co do tego, kim są jego rodzice...

Gabriela Czernecka 5 lutego 2019 12:55

Książę Karol i księżna Camilla mają nieślubne dziecko? Jak donoszą zagraniczne media, para książęca ma syna, który przyszedł na świat jeszcze przed ślubem księcia Walii z księżną Dianą. Dziś domniemany syn Karola i Camilli wprost mówi, że jest członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej i gotów jest przedstawić dowody. Poznajcie szczegóły. 

Karol i Camilla mają wspólne dziecko?

Brytyjska rodzina królewska nieustannie musi mierzyć się z plotkami na swój temat. Najczęściej dotyczą one narodzin królewskich potomków - spekuluje się na temat płci, daty porodu i imienia. Z pewnością w ostatnim czasie najwięcej plotek dotyczyło Meghan i jej pierwszego dziecka. Mówi się, że księżna Sussex wcale nie jest w ciąży, a jeśli jest to w bliźniaczej. Jedni twierdzą, że lada chwila rozwiedzie się z księciem Harrym, a inni, że poczeka do narodzin dziecka. Tym razem plotka, która zelektryzowała media dotyczy dziecka... księcia Karola i księżnej Camilli!

Czy faktycznie para ma nieślubnego syna?! Simon Dorante-Day jest przekonany, że jest owocem związku następcy brytyjskiego tronu i jego (wówczas jeszcze kochanki) obecnej żony, księżnej Camilli. 52-latek pochodzi z Australii i twierdzi, że jest synem księcia Karola. Jego wiek sugeruje, że jest nie tylko starszy od księcia Harry'ego, ale i od księcia Williama. Simon przyszedł bowiem na świat jeszcze przed ślubem Karola z Dianą. 

Kim jest nieślubny syn Karola i Camilli?

Australijczyk twierdzi, że to właśnie ona miała wyjawić jego istnienie światu w 1997 roku, niestety, zginęła w wypadku samochodowym... Dorante-Day jest przekonany, że został oddany do adopcji, by uniknąć skandalu. „Ja i moja rodzina wierzymy, że Diana musiała wiedzieć o moim istnieniu i poskładała kawałki w całość. Odnajdowała odpowiedzi, zorientowała się jak bardzo ją wykorzystano i chciała to publicznie oznajmić”, wyjaśnia w rozmowie z Radar Online. 

W swoich social mediach otwarcie pisze o tym, że jest synem księcia Karola. Wygląda jednak na to, że nie ma do niego żalu. W miłych słowach pisze także o księżnej Camilli: „Jedyną rzeczą, którą odziedziczyłem po matce, poza moimi włosami, jest determinacja, by się trzymać, walczyć do samego końca, mimo upokorzeń, kłamstw i niesprawiedliwości, które musieliśmy znosić”.

Czy faktycznie Simon Dorante-Day jest nieślubnym synem Karola i Camilli? 52-latek przedstawił na to twarde dowody - jego adopcyjna babcia pracowała dla królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Wraz ze swoim partnerem wielokrotnie powtarzała mu, że jest synem Karola. Urodził się 5 kwietnia 1966 roku, gdy księżna Camilla miała wówczas zaledwie 18, a Karol 17 lat. Simon sam siebie określa jako „księcia”. W jego opowieści jest jednak mała nieścisłość - do tej pory podawano, że Camilla i Karol poznali się w 1970 roku na meczu polo. Wówczas Camilla miała 23 lata, a Karol 22.

Simon nie ma jednak wątpliwości co do tego, kim są jego rodzice... Czy rodzina królewska zdecyduje się zdementować te informacje?  

1/5
Książę Karol, księżna Camilla
Copyright @Getty Images
1/5

Książę Karol i księżna Camilla mają nieślubne dziecko?

2/5
Książę Karol i księżna Camilla
Copyright @Instagram @clarencehouse
2/5

Simon Dorante-Day jest przekonany, że jest owocem związku następcy brytyjskiego tronu i jego (wówczas jeszcze kochanki) obecnej żony, księżnej Camilli.

3/5
księżna Camilla, księżna Kamila, księżna Kornwalii, książę Karol
Copyright @Getty Images
3/5

52-latek pochodzi z Australii i twierdzi, że jest synem księcia Karola. Jego wiek sugeruje, że jest nie tylko starszy od księcia Harry'ego, ale i od księcia Williama.

4/5
Książę Karol i księżna Camilla
Copyright @Print screen @ABC Facebook
4/5

W swoich social mediach otwarcie pisze o tym, że jest synem księcia Karola. Wygląda jednak na to, że nie ma do niego żalu. W miłych słowach pisze także o księżnej Camilli.

5/5
Książę Karol i księżna Camilla, rocznica ślubu
Copyright @East News
5/5

Czyżby jedna z nich właśnie ujrzała światło dzienne?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…