Weronika Kostyra 27 czerwca 2017 11:15
1/14
Książę George
Copyright @East News
1/14

 

Książę George ma dopiero niecałe cztery lata, ale już jest pożeraczem serc… nie tylko niewieścich. Następca tronu jest niezwykle żywym dzieckiem, a jego wyjątkowy urok i fotogeniczność sprawiły, że jest ulubieńcem ludu i ma fanów na całym świecie. Za każdym razem, gdy rodzice zabiorą go ze sobą w miejsce publiczne, od razu jest w centrum uwagi, tak jak na niedawnych obchodach urodzin królowej Elżbiety II.

 

Dzieciństwo księcia George’a

Najbardziej znane dziecko świata ma jednak prawdziwie królewskie maniery i jest świetny wychowany. Zachowuje się zawsze grzecznie, a niezadowolenie lub zmęczenie wyraża jedynie zabawnymi minami, które wychwytują fotoreporterzy. Nie ma nic dziwnego w tym, że oficjalne ceremonie, w których musi brać udział, czasami nudzą trzylatka. Dodatkowo uroku dodają mu stylowe klasyczne ubranka, zupełnie różne od tego, co noszą inne dzieci. Książę ma prawdziwie rajskie dzieciństwo – razem z rodzicami i siostrą podróżuje po całym świecie, a na co dzień mieszka w pięknej wiejskiej posiadłości i pewnie nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu. Jest bardzo otwartym i ciekawym świata dzieckiem.

 

Nowa super niania księcia George’a i księżniczki Charlotte

Jako członek rodziny królewskiej książę odbiera bardzo staranne wykształcenie. Podobno umie już liczyć po hiszpańsku, a niedawno jego rodzice książę William i księżna Kate zatrudnili nową super nianię, która ma pracować razem z dotychczasową nianią, Marią Borrallo. Jest wykwalifikowaną specjalistką i została zatrudniona, by pomóc z problemami wychowawczymi takimi jak napady złości. Niania ukończyła Bath’s Norland College, który jest nazywany „Oxfordem” dla niań i zna sześć języków. Z dziećmi będzie rozmawiać po francusku i hiszpańsku. Będzie także pilnować, by dzieci jadły zdrowe i zbilansowane posiłki oraz by ich zainteresowania nie były ograniczane. Nowa niania będzie też wyjeżdżać z rodziną w oficjalne podróże, by opiekować się dziećmi, kiedy ich rodzice będą musieli pełnić swoje obowiązki. Ciągle jednak nie jest znane jej nazwisko.

 

Zobacz także: Są w centrum uwagi wszędzie, gdzie się pojawią – Charlotte i George psocą na urodzinach prababci!

12/14
Barack Obama i mały książę George w szlafroku
Copyright @Kensington Palace/Pete Souza/White House Photographer/PA Wire/EasNews
12/14

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.