Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Krawczyk Junior pogodzi się z macochą? Czy to przełom w ich relacji?

„Ewa dzwoniła do mnie z prośbą”

Aleksandra Andrzejak 26 maja 2021 09:57
Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN

Krzysztof Krawczyk Junior po śmierci ojca upomniał się o część majątku. Z macochą, Ewą Krawczyk spotkali się w sądzie. Rozprawę odroczono. Wdowa po wokaliście poprosiła o pomoc ważną dla siebie osobę. Znamy szczegóły!

Krzysztof Krawczyk Junior wykreślony z testamentu

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. W jego testamencie nie znalazło się nazwisko niepełnosprawnego syna. Cały majątek miał przypaść żonie wokalisty - Ewie. Ich relacje nigdy nie były najlepsze. Podobno kobieta utrudniała Juniorowi kontakt z ojcem. „Bezpośrednio widziałem tatę ostatni raz półtora roku temu, a przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać” – komentował syn piosenkarza.

19 maja o 14:30 w sądzie w Zgierzu Krzysztof Krawczyk Junior i Ewa Krawczyk spotkali się na odczytaniu testamentu zmarłego artysty. Zadecydowano o odroczeniu rozprawy. 

Zobacz także: Ruszyła zbiórka pieniędzy dla syna Krzysztofa Krawczyka. „Cały czas liczył, że jego los się odmieni”

krzysztof krawczyk junior rozprawa
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Krzysztof Krawczyk Junior podczas rozprawy sądowej o podważenie testamentu ojca, 19 maja 2021

Krzysztof Krawczyk Junior pogodzi się z macochą?

Ewa Krawczyk poprosiła o pomoc w rozwiązaniu konfliktu wyjątkową osobę. Głos na ten temat zabrał biskup Antoni Długosz. W rozmowie z Dobrym Tygodniem duchowny zdradził, że Ewa zwróciła się do niego z prośbą o modlitwę i wsparcie: „Ewa już dzwoniła do mnie z prośbą o modlitwę […]. Intencją Krzysztofa na pewno byłoby zakończenie tego konfliktu. Szkoda mi Juniora, ale wiem też, że ojciec bez przerwy mu pomagał” - wyjawił biskup.

Zobacz także: Syn Krzysztofa Krawczyka ofiarą przemocy domowej: „Mam założoną niebieską kartę”​​​​​​​

ewa krawczyk i syn krawczyka sie pogodza
Fot. Piotr Molecki/East News
Biskup Antoni Długosz podczas mszy pogrzebowej Krzysztofa Krawczyka, Łódź, 10.04.2021

Antoni Długosz przyznał także, że uważa Krzysztofa Krawczyka Juniora za dobrego człowieka: „To dobry dzieciak. Nie miał matki i ojca tak naprawdę też nie miał”. Czy ingerencja duchownego załagodzi ten konflikt? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?