Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca, 10.04.2021 rok
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Krawczyk Junior nie utrzymuje kontaktu z synem! Ujawnił powód

„Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie tego tak naprawdę, tak de facto”, podkreśla

Konrad Szczęsny 13 maja 2021 21:16
Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca, 10.04.2021 rok
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Syn Krzysztofa Krawczyka ma dziecko. Druga cześć sensacyjnego reportażu „UWAGI!” TVN ujawniła szokujące kulisy życia prywatnego Krzysztofa Igora Krawczyka. Dowiedzieliśmy się z niego, że 47-latek nie utrzymuje kontaktu ze swoim jedynym dzieckiem. Powód? Może zaskakiwać.

Żona Krzysztofa Krawczyka Juniora. Dlaczego się rozwiedli?

W materiale nie zabrakło tematu nieudanego małżeństwa Krzysztofa Krawczyka Juniora. 47-letni dziś syn zmarłego w kwietniu artysty przyznał, że jego relacja z żoną była burzliwa. Nie rozstali się w zgodzie. Kobieta oskarżała go o stosowanie przemocy fizycznej. Sprawa znalazła nawet swój finał w sądzie, jednak według słów mężczyzny, nigdy niczego mu nie udowodniono.

„Rozstaliście się w jakich stosunkach?”, pytał dziennikarz „UWAGI!” TVN na wizji.

„Nieprzyjaznych. Bo to były sytuacje w sądzie. Po prostu oskarżenia. Ona mnie o jakąś przemoc. Wymyślone historie”, zapewnił Krzysztof Krawczyk Junior. Podkreślono, że oskarżenia byłej żony Krzysztofa Igora Krawczyka nigdy się nie potwierdziły. 

Według dostępnych informacji, para rozwiodła się w 2006 roku, gdy ich syn przyszedł na świat. Od tamtej pory 47-letni syn zmarłego artysty nie ma kontaktu ze swoim jedynym dzieckiem ani z byłą żoną. Dlaczego ten wątek jest tak istotny? Ponieważ szczątkowa korespondencja syna Krzysztofa Krawczyka z trzecią żoną jego ojca wskazuje, że powodem, dla którego nie uzyskał on takiej pomocy od artysty i Ewy Krawczyk, jakiej oczekiwał, był właśnie brak kontaktu z jedynym dzieckiem. Zmarły ponad miesiąc temu piosenkarz płacił za to na wnuka alimenty w wysokości 350 złotych miesięcznie. 

Czytaj także: Krzysztof Krawczyk Junior znęcał się nad żoną? „Bił mnie, dopóki nie mogłam chodzić”

Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca, 10.04.2021 rok
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca, 10.04.2021 rok

Syn Krzysztofa Krawczyka Juniora: ile mat lat, jak ma na imię

Z informacji, na które można się natknąć w sieci wynika, że syn Krzysztofa Igora Krawczyka przyszedł na świat w maju 2006 roku. Obecnie ma 14 lat. Jednak syn artysty nie ma z nim żadnego kontaktu... Dlaczego? Na ten temat wypowiedział w drugiej części wstrząsającego reportażu „UWAGI!” TVN.

„Nie wiem. On jest z tą matką. Ona w tej chwili ma inną rodzinę, ma męża. Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie tego tak naprawdę, tak de facto. Jakby to miało miejsce...”, zwierzał się Krzysztof Igor Krawczyk. „Emocjonalnie?”, dopytywał dziennikarz. „W ogóle, w ogóle”, dodał syn Krzysztofa Krawczyka.

Autor reportażu zasugerował, że to właśnie z tego wynikać może ucinanie kontaktu mężczyzny z rodziną. „Chcę z nim kontakt, ale jakoś tak... Albo jakby ktoś mi coś podpowiedział, co tu zrobić, co można zrobić, jakiś pomysł”, zastanawiał się syn Krzysztofa Krawczyka. 

Artysta za życia nie rozmawiał na ten temat ze swoim 47-letnim dziś synem. „W ogóle o tym nie rozmawiał. Jego żona to tylko relacjonuje, mówi, że wysyłamy mu to, na przykład – ileś lat temu to było – rowerek jakiś mu wysłali, jakieś rzeczy”.

Czy te relacje uda się kiedyś naprawić? Czas pokaże...  

Czytaj także: Syn Krzysztofa Krawczyka ofiarą przemocy domowej: „Mam założoną niebieską kartę”

Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca przy trumnie, Grotniki, 10.04.2021 rok
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca przy trumnie, Grotniki, 10.04.2021 rok

Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior wywiad
Fot. screen z programu Uwaga TVN

Krzysztof Krawczyk Junior w materiale „UWAGI!” TVN

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.