Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Fot. Pool / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tego nie doświadczyła nawet rodzina Kate. Królowa zaprosiła mamę Meghan na święta!

To wyjątkowy gest ze strony Elżbiety II

Gabriela Czernecka 5 listopada 2018 10:11
Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Fot. Pool / i-Images/i-images/East News

Mama księżnej Meghan spędzi święta Bożego Narodzenia razem z nią i rodziną królewską! To niezwykły gest ze strony królowej Elżbiety II. Dlaczego? Takiego zaproszenia ani razu nie otrzymali rodzice księżnej Kate. Co więcej, nawet Kate będąc już narzeczoną księcia Williama nie mogła dostąpić tego zaszczytu. Przypomnijmy, że królowa już w ubiegłym roku zrobiła wyjątek dla samej Meghan, teraz najprawdopodobniej święta spędzi z rodziną królewską także mama księżnej. Co się zmieniło?

Mama Meghan spędzi święta z królową

 

Czyżby królowa Elżbieta II szła z duchem czasu? Wszystko na to wskazuje. Jeszcze kilka lat temu spędzanie świąt tylko w gronie rodziny królewskiej było czymś naturalnym, dla royal family to kolejna tradycja, którą kontynuowali przez wieki. W ubiegłym roku została jednak złamana. Wówczas w świętach Bożego Narodzenia rodzinie królewskiej towarzyszyła Meghan Markle, wtedy jeszcze jako narzeczona księcia Harry'ego. 

Dla Meghan był to wyjątkowy czas. „To były fantastyczne święta z rodziną, której nigdy nie miała. Rodzina królewska bardzo cieszyła się, że mogła spędzić z nią święta, jej również bardzo się to podobało”, stwierdził na antenie radia BBC w audycji Today książę Harry. „Zawsze jest ta rodzinna część Bożego Narodzenia i związany z nią element pracy. Myślę, że razem mieliśmy niesamowity czas. Świetnie się bawiliśmy z moim bratem i szwagierką, biegając z dziećmi. Święta Bożego Narodzenia były fantastyczne”, dodał. 

I choć Meghan spędziła ten czas w wyjątkowej atmosferze, już wtedy padły głosy, że to dość nietypowe zachowanie ze strony królowej, by zapraszać osobę spoza rodziny. Przypomnijmy, że gdy księżna Kate była narzeczoną księcia Williama ani razu nie dostała zaproszenia na święta z królową. Podobnie było w przypadku jej rodziny, która również nigdy nie doświadczyła tego zaszczytu. Co prawda, byli na świątecznym śniadaniu u królowej, ale nigdy nie spali w pobliskim Norfolk, tylko w pobliżu posiadłości Kate i Williama. 

Wszystko wskazuje na to, że królowa Elżbieta II idzie z duchem czasu. Właśnie na święta do Sandringham zaprosiła Dorię Ragland, mamę księżnej Meghan. To dla niej z pewnością wielkie wyróżnienie. Dlaczego królowa postanowiła zaprosić mamę Meghan? Podobno powodem jest to, że w przeciwieństwie do Kate, która na co dzień otoczona jest bliskimi, mama Meghan na co dzień nie ma zbyt wiele okazji, by spędzić z córką choć trochę czasu. Choć mówiło się, że Doria Ragland przeprowadziła się do Londynu, by być bliżej Meghan i pomagać jej w czasie ciąży, to oficjalnie te informacje nie zostały potwierdzone. 

Nic dziwnego, że fanów rodziny królewskiej cieszy fakt, że królowa postanowiła zaprosić mamę księżnej Meghan na święta. Czy ten czas będzie dla niej równie wyjątkowy co dla samej księżnej? Przypomnijmy, że ubiegłoroczny udział Meghan w obchodzeniu świąt w towarzystwie rodziny królewskiej przeszedł do historii. Jak podawał wówczas serwis RadarOnline, dzięki Meghan Markle książę Harry postanowił zrezygnować z tradycji, jaką było coroczne polowanie urządzane dla brytyjskiej rodziny królewskiej tuż po świętach. W ubiegłym roku narzeczony aktorki postanowił w nim nie uczestniczyć.

Czuła się niekomfortowo z jego polowaniami i nie rozumiała, jak ktoś może postrzegać zabijanie jako rozrywkę, na pewno nie zjawi się na polowaniu”, podkreślił znajomy gwiazdy. Czy i tegoroczne święta rodziny królewskiej w Sandrigham przejdą do historii? Dowiemy się już niebawem! 

Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Fot. Getty Images

Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Fot. East News

Królowa Elżbieta II
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?