O TYM JEST GŁOŚNO

Królowa Elżbieta wciąż zaskakuje. Monarchini tańczy do jednego z największych hitów!

Olga Figaszewska 26 lipca 2017 06:00
Królowa Elżbieta II MT
Fot. Getty Images

Królowa Elżbieta II wyznała, jaka jest jej ulubiona piosenka!

Monarchini słynie ze swojego dystansu i jak nigdy potrafi chronić swoją prywatność. Wciąż figuruje jako symbol wielkości i trwałości. Okazuje się, ze królowa ma również drugą twarz, bardziej rozrywkową. Wiemy już, że podąża za technologicznymi nowinkami, od jakich słodyczy jest uzależniona... Wciąż pod wieloma względami będzie dla nas tajemnicą. Jednak nikt  nie przypuszczał, że Królowa Elżbieta II jest fanką POP-u! Co więcej, królowa posiada ulubiona piosenkę, do której tańczy!

Zobacz też: Dokument obnażył prawdę o prawdziwym życiu Diany. Poruszające wyznania Harry'ego i Williama

Królowa Elżbieta tańczy tylko do jednej piosenki

Prawda ujrzała światło dzienne po jednym z królewskich bankietów.  Podczas jednego z ekskluzywnych przyjęć, organizowanych przez monarchinię, zagrano utwór Abby, „Dancing Queen”. To co wydarzyło się potem, przeszło najśmielsze oczekiwania gości. Chwilę po tym, jak z głośników rozbrzmiały pierwsze nuty piosenki,  na twarzy królowej pojawił się  szeroki uśmiech.


„Zawsze staram się tańczyć przy tej piosence, ponieważ jestem królową i lubię tańczyć”, zadeklarowała, po czym wyruszyła na parkiet.

Informacje wyjawił BBC, DJ Chris Evans, znany brytyjski muzyk, któremu z kolei o zaistniałej sytuacji doniósł jeden z bliskich przyjaciół, który pojawił się na jednym z przyjęć.
 

Polecamy też: Do sieci wyciekł tajny plan na wypadek śmierci Elżbiety II! ''Guardian'' ujawnia szczegóły

Przypominamy, że piosenka Abby królowała na listach przebojów pod koniec lat 70-tych. Utwór cieszył się niesłabnącą popularnością i do tej pory należy do najpopularniejszych przebojów szwedzkiej grupy.  Jako jedyna piosenka zespołu dotarła na 1. miejsce amerykańskiej listy przebojów Billboard Hot 100.

Zobacz też: Książę William i książę Harry w poruszających słowach w najnowszym dokumencie o mamie

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!