Książę William i księżna Kate
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Brytyjskie media ujawniły mroczną stronę księżnej Kate!

Żona Williama wykreśliła z dnia na dzień ze swojego życia przyjaciółkę. Dlaczego?

Konrad Szczęsny 25 marca 2019 16:49
Książę William i księżna Kate
Fot. East News

Mimo że do tej pory uchodziła za osobę bezkonfliktową, która stroni od skandali i jest ulubienicą tłumów, najnowsze doniesienia mogą położyć się cieniem na nieskazitelnym wizerunku księżnej Kate. Brytyjskie media rozpisują się o tym, jak żona księcia Williama potraktowała swoją długoletnią przyjaciółkę, Rose Hanbury. Nie tylko zerwała z nią kontakt, lecz także nakazała małżonkowi, by wykluczył ją wraz z mężem z życia towarzyskiego Londynu! 

Konflikt księżnej Kate i Rose Hanbury

Przez lata uchodziły za wzór przyjaźni. Według relacji osób związanych z brytyjską monarchią, powierzały sobie najskrytsze sekrety, wspierały w trudnych chwilach i były wobec siebie lojalne. Niestety, miejsce wzajemnego szacunku niespodziewanie zajęła zazdrość i niechęć!

Dlaczego? To pytanie zadają sobie wszyscy. Księżna Kate zaczęła stopniowo ograniczać kontakt z Rose Hanbury i w końcu całkowicie zerwała z nią jakiekolwiek relacje. W kuluarach spekuluje się, że była zazdrosna o przyjaciółkę i zaczęła uważać ją za swoją rywalkę.

„Nie jest tajemnicą, że Kate i Rose okropnie się pokłóciły. Kiedyś były naprawdę blisko, ale teraz jest wręcz przeciwnie”, podkreślają osoby z otoczenia rodziny królewskiej w rozmowie z The Sun.

Nie pomogła nawet interwencja księcia Williama, który dążył do pogodzenia obu pań. Żona stanowczo nakazała mu wykluczenie byłej przyjaciółki i jej męża, Davida Rocksavagema, z kręgów towarzyskich Londynu mimo tego, że uchodzą za osoby wpływowe i z silną pozycją w kręgu brytyjskich elit, zaś sam William darzy ich długoletnią sympatią.

„Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego”, twierdzą osoby z otoczenia rodziny królewskiej.

Brytyjski The Sun, który od kilku dni zajmuje się całą sprawą, zwrócił się do pałacu Buckingham z prośbą o komentarz do całej sytuacji, jednak rzecznik brytyjskiej rodziny królewskiej stanowczo odmówił wypowiadania się na ten temat... A to jedynie podsyciło falę plotek i domysłów.

Tym bardziej, że pojawiła się wersja, według której kością niezgody między byłymi przyjaciółkami miała być... księżna Meghan. Rose Hanbury wypowiedziała się ponoć o niej pochlebnie w towarzystwie Kate, co doprowadziło księżną do furii. Spekuluje się, że żona Williama ma bardzo złe zdanie na temat żony Harry'ego i nikt nie jest w stanie przekonać jej, że nie ma w tej materii racji. Tym trudniej znieść jej komplementy kierowane pod adresem Meghan, które są wygłaszane w jej obecności... 

Kim jest Rose Hanbury, była przyjaciółka księżnej Kate?

Mimo że w jej żyłach nie płynie błękitna krew, przodkowie Rose Hanbury byli przez lata blisko związani z królewskim dworem. Jej babcia, Lady Elizabeth Lambert, była jedną z druhen na ślubie królowej Elżbiety II i księcia Filipa w 1947 roku. Pod względem posiadanego majątku plasuje się ona wraz z mężem, Davidem Rocksavagem, w czołówce najbogatszych Brytyjczyków. Szacuje się, że wynosi on około 112 milionów funtów! (około 562 240 000 złotych).

Czy najnowsze doniesienia sprawią, że opinia publiczna zacznie postrzegać księżną Kate inaczej niż do tej pory?  

Księżna Kate i Rose Hanbury:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Anche le Duchesse si arrabbiano: #katemiddleton ha rotto in maniera burrascosa con la sua (ex) migliore amica Rose Hanbury, moglie di David Rocksavage Marchese di Cholmondeley. La coppia di Marchesi era molto unita ai Duchi di Cambridge, loro vicini di casa quando erano ad #anmerhall. Non si sa bene cosa sia successo ma Kate ha detto a William che vuole la coppia fuori dal loro giro di frequentazioni. A nulla sono valsi intentativi del Duca di Cambridge di mettere pace, si sa che quando le donne litigano è meglio non mettersi in mezzo. Si tratterà di gelosia? #katemiddleton #williamwindsor #dukeofcambridge #duchessofcambridge #marquessofcholmondeley #marchionessofcholmondeley #royalfamily #davidrocksavage #rosehanbury #alltheroyalsoftheworld fonte Daily Mail

Post udostępniony przez alltheroyalsoftheworld👑 (@alltheroyalsoftheworld)

księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.