Anna Karwan, Ania Karwan
Fot. Dawid Klepadło
ZE ŚWIATA KULTURY

Ania Karwan zaplanowała 10 muzycznych spotkań z fanami. Połowa jeszcze przed nami

Poznaj szczegóły trasy „Wszystko”

Rafał Kowalski 1 marca 2020 20:53
Anna Karwan, Ania Karwan
Fot. Dawid Klepadło

Ania Karwan to dla wielu najgłośniejszy debiut 2019 roku. Choć wokalistka śpiewa na polskiej scenie już kilkanaście lat, to przede wszystkim ostatnich 12 miesięcy należały w muzyce właśnie do niej. Po płycie o tytule Ania Karwan, czas na trasę koncertową! Artystka daje występy w największych polskich miastach. Znamy szczegóły.

Trasa koncertowa Ani Karwan – Wszystko. Terminy, ceny biletów

Anna Karwan, która zachwyciła słuchaczy swoim głosem już w VII edycji Voice of Poland, zaprasza na swoją pierwszą dużą trasę koncertową. Wokalistka zatytułowała ją Wszystko, tak jak nazywa się jedna z jej piosenek. „Kiedy powstawał utwór „Wszystko” byłam pewna, że spokoju, spełnienia i miłości należy szukać na zewnątrz. Gonić za nimi. Pewnego dnia zrozumiałam, że muszę to WSZYSTKO znaleźć w sobie i wypełnić tym siebie po brzegi, żeby móc prawdziwie kochać, prawdziwie się spełniać i być prawdziwie spokojem. Szukamy szczęścia na zewnątrz, a WSZYSTKO mamy w sobie. Tę trasę koncertową dedykuję sobie i wszystkim Duszom, które odważyły się na krok ku spełnianiu marzeń i byciu najlepszą wersją samych siebie”, mówiła Ania Karwan.

Najlepszym zaproszeniem na występy gwiazdy i jej zespołu jest komentarz producenta muzycznego i założyciela wytwórni 2trackrecords, w której nagrywa Anna Karwan. „Ania jest wrażliwa, hiper-muzykalna i bardzo kreatywna w studiu. Jest artystką świadomą, która potrafi zbudować piosenkę od początku do końca wywołując ciarki na plecach. Niewiele wokalistek w Polsce (i nie tylko) ma takie możliwości wokalne. Jest prawdziwą diwą”, twierdzi Bogdan Kondracki.

Czego mogą oczekiwać fani wokalistki po jej lutowych i marcowych koncertach? Jesteśmy pewni, że na trasie Ani Karwan nie zabraknie takich piosenek jak Secret Game z filmu Ukryta Gra, poruszających ballad jak Wszystko czy Czarny Świt, a także hitów minionego roku – piosenek Głupcy i Słucham Cię w radiu co tydzień. To ten utwór przyniósł gwieździe aż trzy nagrody na 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu – za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie Premiery.

Gdzie posłuchać wokalistki? Oto terminarz trasy Wszystko:

  • 14.02.2020 - Rybnik / Teatr Ziemi Rybnickiej
  • 15.02.2020 - Poznań / B17
  • 16.02.2020 - Gdańsk / Stary Maneż
  • 01.03.2020 - Kraków / Forty Kleparz
  • 08.03.2020 - Wrocław / A2
  • 19.03.2020 - Katowice / Królestwo
  • 22.03.2020 - Koszalin / Event Center G38
  • 23.03.2020 - Szczecin / Event Arena
  • 30.03.2020 - Białystok / Opera i Filharmonia Podlaska
  • 31.03.2020 - Warszawa / Palladium

Bilety można zakupić na stronie ebilet.pl. Ceny zaczynają się już od 69 złotych. Zapraszamy serdecznie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Karwan (@aniakarwan)

Rozmowa z Anią Karwan

Przy okazji trasy Wszystko, Anna Karwan opowiedziała w kilku słowach o nadchodzących koncertach. 

Jak wyglądają Twoje przygotowania do nadchodzącej trasy koncertowej?

Przygotowania idą bardzo intensywnie. W pierwszej kolejności spotykam się z moim producentem koncertowym, realizatorami dźwięku i świateł, managementem, Beauty Teamem i przedstawiam im koncepcję artystyczną trasy. Następnie piszę scenariusz koncertu. Kolejny krok to praca z producentem i muzykami na próbach, w tym samym czasie pracujemy nad planem promocji trasy, tworzą się kostiumy i oprawa graficzna koncertów. Praca nad trasą to nie tylko praca nad nowa odsłoną utworów. To duża produkcja zarówno muzyczna, jak i wizualna.

- Nazwa trasy to "Wszystko", czego możemy się na niej spodziewać?

Prawdy. Wniosków, które wyciągnęłam z ostatniego roku. Poznałam swoją płytę od innej strony. Już nie jako twórca, a odtwórca. Dzięki tej płycie dostałam siebie na dłoni. Mogłam zobaczyć co mnie boli, z czym jestem niepogodzona, a co już przerobiłam. Na tej trasie przedstawiam przejście z przeszłości, która była bolesna w teraźniejszość, za którą jestem wdzięczna i z którą jest mi dobrze.

- Do czego chciałabyś zainspirować swoich fanów?

Chciałabym, żeby nie bali się sięgać po swoje marzenia, a jeśli czują opór - mieli odwagę wejść wgłąb siebie i zrobić tam porządek. To była dla mnie najlepsza lekcja, rozwiązanie wielu problemów. Może ten skromny scenariusz przyda się komuś, kto szuka swojej drogi. Staram się być wsparciem dla moich fanów, oni wiedzą, że mogą na mnie polegać.

- Jesteś szczęśliwą mamą, jak udaje Ci się tak dobrze godzić karierę z wychowywaniem córki?

Są chwile kiedy absolutnie nie daję rady i przyznaję się do tego. Nie jestem robotem, potrafię usiąść i się załamać z ilości obowiązków czy zaległości, które potrafią rosnąć jak stos ubrań do prasowania. W takich momentach faktycznie przechodzę kryzysy, ale powtarzam sobie, że nie było sytuacji, żebym sobie finalnie nie poradziła i to są takie moje małe motywacje i wsparcie z wnętrza siebie. Zewnętrznie - potrzeba mi planu i dobrej organizacji, managerki która przypomina mi o tym, żeby oddychać i uśmiechu mojej córki, żeby nabrać znowu siły i godzić te dwa światy, które kocham całym sercem. Staram się wykonywać swoją pracę od momentu zamknięcia drzwi do zerówki mojej córki, do momentu ponownego ich otwarcia. Oczywiście nie da się zagrać wszystkich koncertów w ciągu dnia, ale poza śpiewaniem mam ogrom pracy, którą wykonuje właśnie wtedy. Jeśli to możliwe odcinam się od pracy popołudniami aż do wieczora i jestem wtedy kurą domową, biegam po dworze z małą, albo idziemy na babskie zakupy. Coraz częściej zabieram Oliwkę w trasę. Wykorzystuję moment, kiedy nie chodzi jeszcze do szkoły, w przyszłym roku nie będę już mogła robić jej tak często wagarów, ale jestem pewna, że i z tym sobie poradzimy. Wszystko jest kwestią odpowiedniej determinacji, a moje i Oliwki szczęście i spełnienie są moim priorytetem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Karwan (@aniakarwan)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.