Top Model Klaudia El Dursi
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Klaudia El Dursi z Top model pracowała kiedyś u Kuby Wojewódzkiego!

Była wodzianką i... tańczyła na rurze. Zobacz zdjęcia

Konrad Szczęsny 30 października 2019 17:28
Top Model Klaudia El Dursi
Fot. Instagram

Jako pierwsza uczestniczka w historii Top model zdobyła „złoty bilet”, co dało jej automatyczną kwalifikację do etapu w domu modelek. Jednak Klaudia El Dursi nie jest w show-biznesie debiutantką. Właśnie okazało się, że przyjaciółka Natalii Siwiec była swego czasu... pracownicą Kuby Wojewódzkiego w jego show!

Klaudia El Dursi z Top model pracowała kiedyś u Kuby Wojewódzkiego

Jest piękna, ma silny charakter i... spore doświadczenie w show-biznesie. Widzowie Top model od pierwszego pojawienia się na wizji polubili Klaudię El Dursi. Nie tylko ze względu na jej urodę, lecz także promienny uśmiech, który nie schodzi z jej twarzy oraz nietuzinkową osobowość. Z czasem wyszło na jaw, że jest ona m.in. przyjaciółką Natalii Siwiec i Moniki Pietrasińskiej oraz ma na koncie sesję dla magazynu Playboy. Teraz okazało się, 30-latka ma także w swoim CV angaż w show Kuby Wojewódzkiego!

Odkryła to jedna z internautek, o czym napisała w komentarzu pod zdjęciem Klaudii El Dursi na Instagramie.

„Ostatnio oglądałam stare odcinki Kuby Wojewódzkiego i patrzę, a tam Wodzianka Klaudia”.

Modelka występowała w czwartym sezonie show TVN. Jak podaje portal Plotek.pl, w trakcie odcinka, którego gościem był Piotr Galiński, zrobiła na wizji szpagat i pokusiła się o taniec na rurze w stroju aniołka! (zdjęcia poniżej).

Klaudia El Dursi o udziale w programie Kuby Wojewódzkiego

Co ciekawe, Klaudia El Dursi nie zaprzeczyła, że taki epizod miał miejsce w jej karierze. Tak skomentowała to w rozmowie z dziennikarzami serwisu:

„To był bardzo fajny czas. W programie pełniłam rolę asystentki Kuby, przynosiłam różne gadżety, prezenty, również siadałam razem z gośćmi na kanapie i wdawałam się w chwilowe rozmowy”, wspomina.

Taki stan rzeczy trwał kilka miesięcy. Później obecna uczestniczka Top model zaszła w ciążę i zrezygnowała z pracy w show Kuby Wojewódzkiego...  

Klaudia El Dursi w programie Kuba Wojewódzki
Fot. Player.pl na prawach cytatu. Screen za Plejada.pl

Klaudia El Dursi w programie Kuba Wojewódzki
Fot. Player.pl na prawach cytatu. Screen za Plejada.pl

Klaudia El Dursi w programie Kuba Wojewódzki
Fot. Player.pl na prawach cytatu. Screen za Plejada.pl

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.