Top Model Klaudia El Dursi
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Klaudia El Dursi z Top model pracowała kiedyś u Kuby Wojewódzkiego!

Była wodzianką i... tańczyła na rurze. Zobacz zdjęcia

Konrad Szczęsny 30 października 2019 17:28
Top Model Klaudia El Dursi
Fot. Instagram

Jako pierwsza uczestniczka w historii Top model zdobyła „złoty bilet”, co dało jej automatyczną kwalifikację do etapu w domu modelek. Jednak Klaudia El Dursi nie jest w show-biznesie debiutantką. Właśnie okazało się, że przyjaciółka Natalii Siwiec była swego czasu... pracownicą Kuby Wojewódzkiego w jego show!

Klaudia El Dursi z Top model pracowała kiedyś u Kuby Wojewódzkiego

Jest piękna, ma silny charakter i... spore doświadczenie w show-biznesie. Widzowie Top model od pierwszego pojawienia się na wizji polubili Klaudię El Dursi. Nie tylko ze względu na jej urodę, lecz także promienny uśmiech, który nie schodzi z jej twarzy oraz nietuzinkową osobowość. Z czasem wyszło na jaw, że jest ona m.in. przyjaciółką Natalii Siwiec i Moniki Pietrasińskiej oraz ma na koncie sesję dla magazynu Playboy. Teraz okazało się, 30-latka ma także w swoim CV angaż w show Kuby Wojewódzkiego!

Odkryła to jedna z internautek, o czym napisała w komentarzu pod zdjęciem Klaudii El Dursi na Instagramie.

„Ostatnio oglądałam stare odcinki Kuby Wojewódzkiego i patrzę, a tam Wodzianka Klaudia”.

Modelka występowała w czwartym sezonie show TVN. Jak podaje portal Plotek.pl, w trakcie odcinka, którego gościem był Piotr Galiński, zrobiła na wizji szpagat i pokusiła się o taniec na rurze w stroju aniołka! (zdjęcia poniżej).

Klaudia El Dursi o udziale w programie Kuby Wojewódzkiego

Co ciekawe, Klaudia El Dursi nie zaprzeczyła, że taki epizod miał miejsce w jej karierze. Tak skomentowała to w rozmowie z dziennikarzami serwisu:

„To był bardzo fajny czas. W programie pełniłam rolę asystentki Kuby, przynosiłam różne gadżety, prezenty, również siadałam razem z gośćmi na kanapie i wdawałam się w chwilowe rozmowy”, wspomina.

Taki stan rzeczy trwał kilka miesięcy. Później obecna uczestniczka Top model zaszła w ciążę i zrezygnowała z pracy w show Kuby Wojewódzkiego...  

Klaudia El Dursi w programie Kuba Wojewódzki
Fot. Player.pl na prawach cytatu. Screen za Plejada.pl

Klaudia El Dursi w programie Kuba Wojewódzki
Fot. Player.pl na prawach cytatu. Screen za Plejada.pl

Klaudia El Dursi w programie Kuba Wojewódzki
Fot. Player.pl na prawach cytatu. Screen za Plejada.pl

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.