Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin złożyła internautom życzenia noworoczne. Przy okazji wbiła szpilę rządzącym...

Dziennikarka pisze o zarazie

Rafał Kowalski 2 stycznia 2022 11:57
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Wydaje się, że rok 2021 był dla Kingi Rusin bardzo udany. Dziennikarka spędziła go głównie poza Polską odpoczywając w egzotycznych miejscach a jej biznes kosmetyczny radzi sobie świetnie. Prezenterka pamięta jednak o tym, że dla wielu ostatnich 12 miesięcy było dość ciężkich. Także przez napięcia polityczne…

Kinga Rusin z krótkimi życzeniami noworocznymi. Uderza w polityków?

Chwilę po wejściu w nowy rok Kinga Rusin nie zapomniała o wielbicielach swojego talentu i złożyła im treściwe życzenia. „Wszystkiego Najlepszego i spełnienia wszelkich marzeń! Oby rok 2022 przyniósł koniec i jednej i drugiej zarazy!”, napisała, co od razu zinterpretowano jako porównanie do zaraz zarówno koronawirusa jak i obecnej władzy.

„O tak, marzę o tym!”; „Oby nie przyniósł gorszej”; „Tak! Bardzo wymowne”, odpisali uradowani internauci, którzy mają podobne do dziennikarki poglądy.

Kinga Rusin o PiS i Polsce

Prezenterka wielokrotnie w ostatnich miesiącach krytycznie pisała o politykach, którzy aktualnie sprawują władzę. „Polska 2021 na Święta to PISowskie piekło. Wielka kumulacja zła. PIS osiągnął dno. Dorzynają wolne media (lexTVN), wolne sądy, doprowadzili do masowego umierania na covid, urządzili piekło kobiet, niszczą gospodarkę, kradną co się da, nakręcają inflację, wyrzynają lasy, czarnki niszczą szkoły, ziobrowi prokuratorzy i ustawieni świadkowie niszczą ludzi (jak kierowcę seicento z wypadku z udziałem Szydło), pseudotrybunał uznal Konwencję Praw Człowieka za sprzeczną z polską Konstytucją (!!!), krytycy obecnej władzy uznawani są za NiePolaków, a mejzy są członkami rządu. I do tego jesteśmy skłócani z USA i z Europą - gdy widać jak na dłoni jak bardzo potrzebujemy sojuszników, gdy Rosja żąda m.in wycofania NATO z Polski (oświadczenie z 10 grudnia). Bratamy się za to z neofaszystami i prorosyjskimi partiami”, pisała gwiazda kilkanaście dni temu podczas protestu dotyczącego wolności mediów.

„To jest DEWASTACJA całego kraju i naszego interesu narodowego. Wszystko to, oczywiście, dla niepoznaki, z modlitwą na ustach i biało-czerwoną flagą w dłoni”, dodała wtedy.

Zgadzacie się z byłą prowadzącą Dzień Dobry TVN? 

CZYTAJ TEŻ: Siostrzeniec premiera wyprowadził się od rodziców. „Nie dogaduję się z nimi politycznie”

ZOBACZ takżeKinga Duda nie jest już doradcą prezydenta. Politolog: „Miała odegrać rolę i pokazać, że…”

Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?