Kinga Rusin, Marek Kujawa
Fot. East News
z życia gwiazd

Kinga Rusin złożyła urodzinowe życzenia ukochanemu: „Jesteś moim księciem z bajki

Gwiazda nie szczędziła partnerowi czułych słów!

Marcjanna Maryszewska 19 października 2022 12:05
Kinga Rusin, Marek Kujawa
Fot. East News

Kinga Rusin i Marek Kujawa mogą pochwalić się długim stażem związku! Para jest razem już od dwunastu lat, a w ich relacji nie brakuje miłości i wzajemnego zrozumienia. Gwiazda dała wyraz swoich uczuć ostatnio w mediach społecznościowych, zamieszczając romantyczne zdjęcie z ukochanym, który świętował swoje urodziny! 

Kinga Rusin świętuje urodziny partnera

Ostatnie lata przyniosły wiele zmian w życiu byłej gwiazdy TVN. Kinga Rusin zrezygnowała z pracy na planie „Dzień dobry TVN” w 2020 roku, aby skupić się na własnej marce kosmetycznej. Ma teraz wiele czasu aby oddać się w pełni swojej podróżniczej pasji, a wspomnienia z jej wyjątkowych wypraw regularnie publikuje w mediach społecznościowych. Ostatnio zatrzymała się w Australii razem ze swoim partnerem, Markiem Kujawą. Okazuje się, że urodziny adwokata zbiegły się w czasie z podróżą.

18 października Kinga Rusin zamieściła na Instagramie zdjęcie z ukochanym. Gwiazda nie szczędziła partnerowi czułości nazywając go księciem z bajki i w romantycznych słowach złożyła mu życzenia: „Mareczku, za twoje zdrowie! I żeby nadal było tak pięknie! Wspaniale zorganizowałeś nam życie! Jesteś moim księciem z bajki. Całuję cię urodzinowo. Sto lat!”, napisała pod wspólną fotografią.

CZYTAJ TAKŻE: Tomasz Kammel zaskoczył internautów zdjęciem: „Przedstawiam wam moją nową dziewczynę"

Pod wpisem gwiazdy nie zabrakło życzeń od fanów i bliskich pary! „Kochani, ja wam tę sielankę przerwę”, żartował Michał Piróg. Z kolei Sylwia Bomba nie kryła swojego zachwytu nad zakochanymi: „Mega para”, komentowała.

Kinga Rusin i Marek Kujawa. Historia miłości

Ich wspólna historia rozpoczęła się poza granicami Polski. Kinga Rusin i Marek Kujawa poznali się w 2010 roku podczas wakacji na greckiej wyspie Rodos. „To był wrzesień, pusto na plaży, bardzo dużo panów, bardzo mało pań. Dosyć szybko zyskałyśmy grono kolegów, wśród nich był Marek. Zwróciłam na niego uwagę, bo potraktował mnie nietypowo, tak trochę chłodno, a zupełnie czego innego oczekiwałam”, wspominała dziennikarka w rozmowie z Galą. Znajomość ta zaowocowała przepiękną relacją, która trwa nieprzerwanie od dwunastu lat! 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Dziecko uratowało ich małżeństwo… Oto historia miłości Agaty Passent i Wojciecha Kuczoka

Pary bez ślubu: Kinga Rusin i Marek Kujawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

„Nie kłócimy się. Oboje jesteśmy bardzo temperamentni, mamy bardzo mocne charaktery. Marek mnie nauczył – jest zawodowym negocjatorem – używania argumentów nawet wtedy, gdy emocje szaleją. Nigdy nie używamy skrajnych słów, których później byśmy żałowali” - wspominała Kinga Rusin podczas wywiadu dla VIVY!.

Para uwielbia wspólne podróże i od wielu miesięcy przebywa poza granicami kraju - zamieszkali bowiem razem na Kostaryce. Z początku jednak nic nie wskazywało na to, że uda im się stworzyć tak zgrany i kochający związek. „Jesteśmy prawdziwym teamem. Wydawało mi się to niemożliwe, bo gdy się poznaliśmy, nie łączyło nas absolutnie nic. Pani z telewizji i pan mecenas. Ale myśmy nasze światy połączyli. Znaleźliśmy wspólną część. Dla nas dwojga to niesamowita przygoda”, dodała gwiazda w tej samej rozmowie.

Tymczasem my życzymy wszystkiego najpiękniejszego!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.