Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM JEST GŁOŚNO

Kinga Rusin wyprowadza się z Polski? Dziennikarka sprzedaje swoje mieszkanie za zawrotną sumę

Wyjawiła powody tej decyzji

Rafał Kowalski 28 października 2021 08:45
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Dwanaście lat temu Kinga Rusin postanowiła zmienić swoje życie i zainwestować w przestronną nieruchomość. Mowa o 188-metrowym apartamencie położonym na warszawskim dolnym Mokotowie. W 2009 roku dwupoziomowe mieszkanie miało dać dziennikarce spokój i pozwolić zerwać z przeszłością. Dziś ascetyczne wnętrza są na sprzedaż. Co o tym zdecydowało?

Mieszkanie Kingi Rusin – cena, zdjęcia

Apartament, w którym prezenterka i jej córki spędziły ostatnie lata, ma dwa piętra i sześć dużych pokoi. Trzy z nich to przepiękne sypialnie. W jednej z nich znalazło się nawet miejsce na domowe spa i garderobę. Ogromne wrażenie robią też czterometrowa biblioteczka i meble robione pod wymiar. Wszystko to jednak nie będzie już niedługo należeć do byłej prowadzącej Dzień Dobry TVN, bo mieszkanie zostało wystawione na sprzedaż.

Kolejny właściciel będzie musiał liczyć się z wysoką ceną nieruchomości. Na ten moment jest ona wyceniana na około 5 milionów złotych.

Jak wyglądają wnętrza wspomnianego luksusowego mieszkania? Kinga Rusin pokazywała je nie tylko na Instagramie, ale i w magazynie VIVA!. Zdjęcia pochodzą z 2011 roku.

Czytaj także: Co dalej z karierą telewizyjną Kingi Rusin? Dziennikarka odeszła z Dzień Dobry TVN rok temu

Kinga Rusin, Viva! styczeń 2011
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Kinga Rusin, Viva! styczeń 2011
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Czy Kinga Rusin wyprowadzi się z Polski? Dlaczego pozbywa się mieszkania?

Od kilkunastu miesięcy prezenterka nie pracuje już w stacji TVN. Ostatni rok poświęciła na podróże i rozwój pozamedialnych biznesów. Mimo wszystko mieszkanie na Mokotowie pozostawało jej azylem. Dlaczego chce się z nim rozstać? „Uwielbiam to mieszkanie! Jest duże, słoneczne i piękne. Salon ma blisko 6 metrów wysokości i gigantyczne okna, od podłogi do sufitu, z widokiem na zielone ogrody. To rzadkość w Warszawie. Ponieważ jednak podjęliśmy decyzję o inwestycjach zagranicą, postanowiłam pozbyć się niektórych moich nieruchomości, w tym tej perełki”, wyjaśniła Kinga Rusin w rozmowie z Faktem podkreślając, że na sprzedaż wystawiła więcej wnętrz.

Czy to oznacza, że ulubienica widzów na stałe wyjedzie z Polski? Niektórzy internauci zastanawiają się na tym wariantem, ale dziennikarka niczego takiego nie powiedziała.

Mamy nadzieję, że nowy właściciel będzie zadowolony z zakupu! 

Czytaj także: Hawn i Russell, Rusin i Kujawa... Te pary są ze sobą od wielu lat, ale nie planują ślubu

Kinga Rusin, Viva! styczeń 2011
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.