Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
Z życia gwiazd

Kinga Rusin pokazała, w jakich warunkach pracuje. Wyjątkowe biuro budzi zachwyt!

„Dziękujemy pokoleniom Rzymian”

Marta Nawacka 1 kwietnia 2023 07:47
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Do 2020 roku mogliśmy ją oglądać w popularnej śniadaniówce „Dzień Dobry TVN”, potem jednak Kinga Rusin zrezygnowała z pracy w stacji. Teraz dziennikarka skupia się na prowadzeniu własnej firmy kosmetycznej i podróżach. Wraz z ukochanym pokazali zdjęcie ze swojego „biura”. Trzeba przyznać, że praca w takich warunkach to czysta przyjemność!

Kinga Rusin zrezygnowała z pracy w telewizji

Przez wiele lat mogliśmy oglądać Kingę Rusin w telewizji. Do 2020 roku była także współprowadzącą popularny poranny program „Dzień Dobry TVN”, jednak wówczas zrezygnowała z pracy w stacji, o czym poinformowała w zamieszczonym w mediach społecznościowym oświadczeniu.

„Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?”, napisała Kinga Rusin.

Czytaj też: Małgorzata Socha ma konkretne sposoby na wychowanie dzieci. Przestrzega zwłaszcza jednej zasady

Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Kinga Rusin pokazała zdjęcia z wyjątkowego biura

Po rezygnacji z pracy w stacji TVN Kinga Rusin skupiła się na własnej marce kosmetycznej oraz podróżach u boku swojego ukochanego, Marka Kujawy. Ze względu na rodzaj wykonywanej pracy zakochani mogą pracować zdalnie praktycznie z każdego miejsca na świecie. Tym razem dziennikarka i jej partner podzielili się zdjęciami z wyjątkowego biura w Rzymie, w którym wykonywali swoje obowiązki.

„Dziękujemy pokoleniom Rzymian za urządzenie naszego obecnego „gabinetu”, szczególne uznanie należy się m.in Francesco Borrominiemu, który w drugiej połowie XVIIw. współprojektował fasadę kościoła Św. Agnieszki (kopuła i dwie wieże za nami, w tle). Nasze dzisiejsze biuro jest idealnie doświetlone, z temperaturą dochodzącą do 23 stopni, a praca w nim to czysta rozkosz. Pracę zdalną praktykujemy od 2016 roku. Organizację takiego sposobu pracy zawdzięczamy determinacji i pomysłom Marka. Dzięki temu możemy łączyć intensywną i satysfakcjonującą pracę z niemniej satysfakcjonującym i intensywnym życiem. Pracując dobrze się bawimy!”, napisała pod fotografiami.

Pod postem zamieszczonym przez dziennikarkę nie brakowało komentarzy zachwyconych internautów, którzy nie ukrywali, że praca na tle tak niesamowitych widoków to spełnienie marzeń. Trzeba przyznać, że te piękne rzymskie okolice rzeczywiście robią wrażenie!  

Zobacz także: Olaf Lubaszenko w żałobie. Zmarła jego ukochana mama. Aktor opublikował łamiący serca wpis

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.