Kinga Rusin, Piotr Kraśko
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Kinga Rusin nie pojawiła się na ramówce TVN! Znamy powód

Z jej nieobecności żartował... Piotr Kraśko

Konrad Szczęsny 25 lutego 2020 14:36
Kinga Rusin, Piotr Kraśko
Fot. East News

Mimo że prowadzącej „Dzień Dobry TVN” zabrakło na prezentacji wiosennej oferty programowej, i tak była była w centrum zainteresowania dziennikarzy. Kilkoma żartami na temat koleżanki uraczył obecnych prowadzący wydarzenie Piotr Kraśko. Nawiązał m.in. do głośnego i szeroko komentowanego pooscarowego przyjęcia z udziałem polskiej dziennikarki. Dlaczego Kingi Rusin zabrakło na prezentacji nowej ramówki stacji? Powód wydaje się tyleż oczywisty, co zaskakujący.

Piotr Kraśko o nieobecności Kingi Rusin na ramówce TVN

Prowadzący „Dzień Dobry TVN” nie wymienił koleżanki z programu (a prywatnie przyjaciółki) z imienia i nazwiska, jednak pozwolił sobie na komentarze, które nawiązywały m.in. do postów publikowanych przez Kingę Rusin w mediach społecznościowych po tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów. Gdy przedstawiał Rafała Zawieruchę, który zagrał Romana Polańskiego w hollywoodzkiej produkcji „Pewnego razu w... Hollywod”, powiedział:

„Pierwszy Polak, który tańczył z Leonardo DiCaprio za rękę, a Brad Pitt posyłał do niego uśmiechy” (cytat za Plejada.pl), co było oczywistym nawiązaniem do słynnego posta dziennikarki.

Z kolei gdy na scenę wkroczyła specjalistka od urządzania wnętrz, Dorota Szelągowska, Piotr Kraśko nawiązał do zaangażowania Kingi Rusin w działania proekologiczne, w tym walkę z myśliwymi.

„Dorota prowadziła „Polowanie na mieszkanie” i „Polowanie na kuchnię”, ale... Tak polować można!”, podkreślił.

Wszyscy obecni reagowali na te aluzje śmiechem i wydaje się, że sama Kinga Rusin również nie będzie miała ich za złe przyjacielowi. Być może nawet została wcześniej o nich uprzedzona. Oboje znają się bowiem od lat i dziennikarka jest częstym gościem w domu Piotra i Karoliny Kraśków.

Dlaczego Kinga Rusin nie pojawiła się na ramówce TVN?

Powodem jest... wyjazd dziennikarki w góry. Kinga Rusin przebywa obecnie we włoskich Alpach (prawdopodobnie ze swoim ukochanym, Markiem Kujawą), gdzie zamierza w najbliższym czasie szusować. Wczoraj zamieściła na ten temat na Instagramie obszerny post.

„Dziś jeszcze na luzie, ale od jutra pełna mobilizacja💪🏻. Jak co roku o tej porze zaczynam treningi na tyczkach⛷! Świetna zabawa!”, napisała.

W trakcie prezentacji wiosennej oferty programowej stacji Piotr Kraśko powiedział jedynie, że nieobecna Kinga Rusin „pozdrawia wszystkich serdecznie”.

Warto zauważyć, że na prezentacji nowej ramówki stacji nie pojawili się również Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Dzień Dobry TVN - nowi prowadzący, zmiany

Dyrektor programowy stacji Edward Miszczak przyznał, że dla porannego programu TVN jest teraz wyjątkowy czas, pełen turbulencji. Stwierdził, że wyniki oglądalności są raz lepsze, raz gorsze od konkurencji i po analizie tego, co można zrobić, by format był jeszcze bardziej atrakcyjny dla widza zdecydowno się zatrudnić nowych prowadzących. 

W tej roli w paśmie pojawią się Paulina Krupińska i Damian Michałowski. 

Edward Miszczak stwierdził również, że proces naprawy będzie długotrwały, zaś postawienie na nowe twarzy to jedynie pierwszy krok.  

Kinga Rusin na stoku:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś jeszcze na luzie, ale od jutra pełna mobilizacja💪🏻. Jak co roku o tej porze zaczynam treningi na tyczkach⛷! Świetna zabawa! A propos zabawy, kiedy była masa śmiechu z przeróbek i memów o moich kosmicznych oscarowych przygodach, znaleźli się tacy, którzy postanowili od razu spreparować parę KŁAMSTW i manipulacji, żeby zabawa zmieniła się w HEJT. Tak więc pozew dostanie nie tylko TVP. Dwie renomowane kancelarie przygotowują też pozwy dla paru redakcji i związanych z nimi osób, odpowiedzialnych za rozpowszechnianie kłamliwych informacji i insynuacji nt. ostatnich wydarzeń (np. o rzekomej fali międzynarodowego oburzenia wywołanego moim postem) i właśnie za nakręcanie HEJTU. Skoro łamią prawo, niech szykują pieniądze na procesy i odszkodowania (te ostatnie oczywiście przeznaczę na cele charytatywne) Każdy KOLEJNY artykuł czy materiał łamiący prawo/naruszający moje dobra osobiste to oddzielny proces i oddzielne koszty dla autorów. Ps. Dziękuję za w sumie ponad 8 tysięcy (!), głównie zagrzewających do walki, komentarzy pod moimi ostatnimi dwoma postami. Jestem pod dużym wrażeniem!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Nowi prowadzący „Dzień Dobry TVN”, Paulina Krupińska i Damian Michałowski: 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.