Z ŻYCIA GWIAZD

Kinga Rusin w otoczeniu lwów... Dziennikarka wróciła do ukochanej Afryki!

Te widoki zapierają dech w piersiach!

Olga Figaszewska 8 kwietnia 2019 13:55

Po kilku latach znów spełniła swoje marzenie. Kinga Rusin powróciła do Afryki. Na Czarnym Lądzie spędziła cudowny czas podczas tworzeniu programu TVN Agent Gwiazdy, którego jest prowadzącą i przeżyła niezapomnianą przygodę! Tym razem wybrała się tam w celach biznesowych. Jak spędza wolny czas?

Kinga Rusin na wakacjach w Afryce

Kinga Rusin do niedawna Afrykę znała tylko z wakacji w Egipcie i na afrykańskich wyspach. Marzyła, by poznać tę „prawdziwą”, którą jak z filmów i reporterskich książek Ryszarda Kapuścińskiego. Dziką, tętniącą egzotyką i tajemnicą. „Kocham przyrodę. Uwielbiam podróże”, mówiła. „Bardzo lubię poznawać nowe kultury, zwyczaje i ludzi. Nie mogłam doczekać się wyjazdu”.

Po afrykańskiej przygodzie z Agentem dziennikarka zapowiadała, że z pewnością jeszcze wróci na Czarny Ląd. Nie ukrywała, że nie wie, czy jakakolwiek wyprawa w jej życiu dostarczyła tylu emocji i wrażeń.  I tak się stało!

Od kilku dni na Instagramie gwiazdy zaczęły pojawiać się spektakularne zdjęcia dzikich zwierząt i egzotycznej przyrody. Kinga Rusin wyjechała do Bostwany w celach zawodowych, ale znajduje również czas na wypoczynek.

,,Od trzech lat marzyłam o tym, żeby tu wrócić! Z radością wykorzystałam więc nadarzającą się biznesową okazję. Po owocnych spotkaniach, związanych z poszukiwaniem nowych składników dla naszych kosmetyków Pat&Rub (RPA to obecnie kopalnia inspiracji i możliwości), przenieśliśmy się do Botswany”, napisała na Instagramie.

Dziennikarka jest zafascynowana naturą! ,,To jedno z najwspanialszych miejsc, gdzie można obserwować afrykańskie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Przyroda jest tu jeszcze ciagle dzika i chroniona jak narodowy skarb! Obcować z nią z bliska to nieprawdopodobny przywilej. Dzięki temu, że nie strzela się tu do zwierząt, nie boją się i można być przy nich naprawdę blisko – oczywiście z pełnym szacunkiem i zachowaniem wszelkich środków ostrożności", podzieliła się refleksją ze swoimi fanami.

W wyprawie towarzyszy jej ukochany, Marek Kujawa. Zobaczcie, jak spędzają wolny czas. Te widoki zapierają dech w piersiach!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.