WIDEO VIVY!

Czym zawodowo zajmuje się Anna Sekielska? Łączy dwa zupełnie różne zawody...

Według dziennikarza jego żona powinna robić coś jeszcze innego!

Rafał Kowalski 26 stycznia 2020 12:00

W związku Tomasza i Anny Sekielskich to o nim słychać więcej. 45-latek jest dziennikarzem, który współprowadził głośnie program Teraz My, a w zeszłym roku opublikował film swojego autorstwa o pedofilii w polskim kościele. Co z kolei robi jego żona Anna?

Anna Sekielska o swojej pracy. Co robi?

Podczas sesji zdjęciowej do magazynu VIVA! zapytaliśmy Annę Sekielską, jaką ma pracę. „Jestem prezesem zarządu wydawnictwa Od deski do deski, które założył mój małżonek. W wolnym od wydawania książek czasie, hobbystycznie i zawodowo jestem licencjonowanym przewodnikiem PTTK i oprowadzam wycieczki po województwie Podlaskim”, powiedziała nam żona Tomasza Sekielskiego. „Oprócz tego mamy 5 psów, 4 koty. Mieszkamy na wsi, a męża często nie ma, więc mam co robić”, dodała w rozmowie z VIVĄ.pl.

Dziennikarz uważa, że jego ukochana mogłaby się nie odnaleźć, gdyby przestał nagle zajmować się głównie obowiązkami służbowymi. „Moja ukochana żona przyzwyczaiła się do tego, że dużo pracuję. Gdybym zaczął pracować mniej mogłaby się czuć nieswojo i nawet zastanawiać, czy wszystko ze mną w porządku”, powiedział nam Tomasz Sekielski.

Autor Tylko nie mów nikomu dodatkowo uważa, że Anna Sekielska ma ogromny talent do występów przed kamerą – jest rozgadana i kreatywna. Jest mu więc szkoda, że nie chce tego wykorzystać. „Żona ma olbrzymi potencjał, którego nie chce rozwijać. A ja uważam, do czego ją wielokrotnie namawiałem, że powinna założyć kanał na YouTubie”, wyznał VIVIE.pl bohater najnowszej okładki.

Czego jeszcze nie wiecie o małżeństwie Sekielskich? Sprawdźcie pierwszą część naszego wywiadu wideo. 

Tomasz Sekielski, Anna Sekielska, Ann i Tomasz Sekielscy, Viva! 2/2020
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.