Adam Driver, Joanne Tucker
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kim jest żona Adama Drivera? Oto wszystko, co wiemy o Joanne Tucker

Para olśniewała na tegorocznych Złotych Globach

Sabina Zięba 7 stycznia 2020 11:51
Adam Driver, Joanne Tucker
Fot. Getty Images

Bez wątpienia w przeciągu ostatniej dekady Adam Driver stał się jednym z bardziej popularnych aktorów Hollywood. Wszystko za sprawą roli Adama Sacklera w serialu HBO Dziewczyny, Kylo Rena w trzech częściach Gwiezdnych Wojen czy Flipa Zimmermana w Czarne bractwo. BlacKkKlansman. To właśnie za tę ostatnią produkcję w 2018 roku był nominowany do Oscara. Ku rozpaczy wielu fanek, nie jest singlem. Kim jest jego żona, Joanne Tucker?

Kim jest Joanne Tucker?

Adam Driver należy do grona aktorów, którzy bardzo chronią swoją prywatność. Gdy w grudniu zeszłego roku przyjmował statuetkę podczas Gotham Awards, jako najlepszy aktor za rolę w Historii małżeńskiej, ze sceny dziękował swojej filmowej żonie, Scarlett Johansson, a także prawdziwej, Joanne Tucker. Była to jedna z nielicznych sytuacji, w której wspomniał o jej istnieniu. Żartował wówczas: „Jest bardzo pomocna. Nie ma jej tutaj, ale dlatego, że jest w Afryce, występując w teatrze dla widzów wojskowych. Nie snuje się bez sensu”.

Okazuje się, że... mówił prawdę! Poznali się w nowojorskiej wyższej szkole muzycznej Juilliard, do której Adam trafił po odejściu z wojska. Zakochali się w sobie i pobrali w 2013 w trakcie ściśle tajnej ceremonii. Mimo rzadkich publicznych wyjść pary, można było ich zobaczyć obok siebie w niektórych produkcjach, m. in. cztery lata temu w serialu Dziewczyny czy w ubiegłym roku w filmie Raport. Oboje założyli również w 2006 roku Arts in the Armed Forces, czyli organizację non-profit stworzoną w celu zapewnienia członkom wojska szerokiego dostępu do teatru. Tucker pracuje tam jako dyrektor artystyczny.

Chronią swoją prywatność i nie mają kont w mediach społecznościowych, a popularny aktor rzadko wspomina o żonie. Jakiś czas temu w rozmowie z Broadway.com powiedział o Joanne: „Nauczyła mnie, czym jest ser Gouda. I że nie powinieneś rozmawiać z pełnymi ustami oraz pluć na chodnik”.

Wiadomo, że mieszkają na Brooklyn Heights i wspólnie wychowują 3-letniego syna, którego istnienie trzymali w tajemnicy przez dwa lata. Mają także psa, mieszankę Rottweilera z Pitbullem, o imieniu Moose.  

Joanne Tucker i Adam Driver na tegorocznych Złotych Globach

Adam Driver, Joanne Tucker, Złote Globy 2020
Fot. Getty Images

Para na premierze filmu „Star Wars: The Rise Of Skywalker” w 2019 roku

Adam Driver, Joanne Tucker, premiera tar Wars: The Rise Of Skywalker, 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.