O TYM JEST GŁOŚNO

Syn Magdy Gessler poprowadzi swój program w TVN!

Kim jest Tomasz Müller?

Rafał Kowalski 28 sierpnia 2018 15:01
Magda Gessler z synem, Tadeusz Müller
Fot. East News

Już tylko tygodnie dzielą nas od momentu, w którym do grona gwiazd dołączy kolejne dziecko Magdy Gessler. Po córce restauratorki, Larze, przyszedł czas na syna! Okazuje się, że Tadeusz Müller, który do niedawna pozostawał w cieniu sławnej mamy, dostał swój program w telewizji TVN Style!

Program syna Magdy Gessler w TVN Style

Z pierwszych, nieoficjalnych informacji wynika, że Tadeusz Müller będzie gospodarzem magazynu, w którym podpowie, jak zdrowo się odżywiać. Widzowie poznają też wskazówki na temat tego, czy da się leczyć duszę i ciało przy pomocy dobrze ułożonej diety. Premiera programu odbędzie się na jesieni.

Tematyka magazynu będzie odpowiadała części zainteresowań 35-latka. „Moim hobby jest zrównoważony rozwój, podejście ekologiczne do jedzenia, do świata. Bardzo lubię biegać z partnerką, z psami, daje mi to dużo siły, energii. Moje hobby to też fotografia, fotografia jedzenia, zrealizowałem parę projektów bardziej artystycznych – opowiadał Tadeusz Müller agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Kim jest Tadeusz Müller?

Magda Gessler nieczęsto opowiada w wywiadach o swoim synu z pierwszego małżeństwa z niemieckiem dziennikarzem Volkhartem Müllerem. Jeśli jednak to robi, to na temat Tadeusza można usłyszeć same komplementy… „On jest bardzo skromny i niechętnie opowiada o swoich osiągnięciach. Ale kocha życie i jest człowiekiem renesansu, z licznymi talentami, a przede wszystkim niezwykłym spojrzeniem na kuchnię i biznes. Ufam mu. Jest moim autorytetem kulinarnym” mówiła Magda Gessler w jednej z rozmów z Party.

Wśród twardych faktów na temat Tadeusza Müllera można wymienić choćby ten, że 35-latek ukończył warszawskie SWPS na kierunku psychologii klinicznej. W 2005 roku stworzył Tapas Bar Casa To Tu,a po zakończonych studiach zaczął prowadzić kolejne biznesy gastronomiczne. Dziś jest związany z kilkoma bardzo popularnymi restauracjami: Aioli, Orzo czy Banjaluka. Tadeusz Müller opracowywał też kilka projektów dotyczących żywności sprzedawanych na stacjach benzynowych. Jest także odpowiedzialny za food concept pierwszego bistro Costa Coffee na warszawskim lotnisku Chopina.

A jak poradzi sobie w nowej roli gospodarza programu telewizyjnego? Jesteśmy bardzo ciekawi czy syn Magdy Gessler odziedziczył po niej talent do pracy przed kamerą!  

Tadeusz Muller syn Magdy Gessler, Magda Gessler
Fot. Facebook @magdagessler.official

Magda Gessler z synem, Tadeusz Muller
Fot. Facebook @magdagessler.official

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!