Para pokazała się po raz pierwszy publicznie

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2018 10:58

Ich ślub, który odbył się w 2016 roku, wywołał w mediach nie lada sensację. Wszystko dlatego, że Jan Nowicki... ogłosił go dopiero w styczniu tego roku! Potwierdził wówczas, że jest zakochany, zaś jego wybranką jest tajemnicza Anna Kondratowicz. Mówi się, że aktor ma pewność, że to jego ostatni związek i ukochaną nazywa miłością swojego życia!

Jan Nowicki i Anna Kondratowicz po raz pierwszy publicznie. Tak wygląda druga żona aktora

Para pojawiła się razem na Festiwalu Reżyserii Filmowej w Wałbrzychu. Uśmiech nie schodził z twarzy Jana Nowickiego, który nie tylko ochoczo pozował do zdjęć fotoreporterom, lecz także czule obejmowała swoją ukochaną, poślubioną w tajemnicy dwa lata temu Annę Kondratowicz.

Po raz pierwszy opowiedział o tym szczególnym wydarzeniu w wywiadzie dla magazynu Pani w styczniu tego roku.

„Pojawiło się na moim horyzoncie miasto Namysłów. Tam spotkaliśmy świetnego gościa Julka Kruszyńskiego – burmistrza, którego poprosiłem: »Zrób nam tutaj ślub, o którym się nikt nie dowie«. I on wszystko zorganizował. Przyjechali poeta Muniek Staszczyk i Jacek Bławut, wspaniały reżyser. Moi przyjaciele, których kocham i podziwiam. To było rok temu. I zostałem mężem i przeniosłem się do Kielc”, wyznał w rozmowie z dziennikarką.

Kim jest Anna Kondratowicz, druga żona Jana Nowickiego?

Wcześniej Anna Kondratowicz pełniła funkcję menadżerki Jana Nowickiego. To dla niej aktor przeprowadził się z ukochanego Krakowa do Kielc. Jak twierdzi, to jego ostatnia miłość, którą będzie trzymał za rękę, gdy „poczuje ten ostatni chłód”. 

Widać, że przy boku ukochanej Jan Nowicki odzyskał radość życia i pogodę ducha. „Jak śpi, a ja się budzę w nocy, to gładzę ją po twarzy i zupełnie mi to wystarcza”, wyznał w PANI.

Dzieci i poprzednie partnerki Jana Nowickiego

Co prawda gwiazdor był wcześniej związany z wieloma kobietami, jednak te dwie najważniejsze to Marta Meszaros, z którą nieformalny związek tworzył przez 30 lat oraz Małgorzata Potocka, z którą ślub wziął 16 maja 2009 roku, rozwiedli się sześć lat później. Syn Łukasz to owoc związku aktora z Barbarą Sobottą, zaś córka Sajana – z Ireną Paszyn. 

W galerii możesz zobaczyć zdjęcie Jana Nowickiego z Anną Kondratowicz. Tworzą dobraną parę?  

1/5
Jan Nowicki z żoną Anną Kondratowicz na Festiwalu Reżyserii Filmowej w Wałbrzychu
Copyright @Łukasz Telus /AKPA
1/5

Jan Nowicki i Anna Kondratowicz pobrali się w ścisłej tajemnicy w 2016 roku w Namysłowie na Dolnym Śląsku.

2/5
Jan Nowicki z żoną Anną Kondratowicz na Festiwalu Reżyserii Filmowej w Wałbrzychu
Copyright @Łukasz Telus /AKPA
2/5

Jan Nowicki o ślubie z Anną Kondratowicz poinformował media w styczniu 2018 roku, gdy udzielił wywiadu magazynowi PANI.

3/5
Jan Nowicki z żoną Anną Kondratowicz na Festiwalu Reżyserii Filmowej w Wałbrzychu
Copyright @Łukasz Telus /AKPA
3/5

W minionym tygodniu Jan Nowicki i Anna Kondratowicz pojawili się razem na Festiwalu Reżyserii Filmowej w Wałbrzychu.

4/5
Kobiety Jana Nowickiego
Copyright @East News
4/5

Pierwszą żoną Jana Nowickiego była Małgorzata Potocka, z którą ślub wziął 16 maja 2009 roku. Rozwiedli się zaś w lipcu 2015 roku.

5/5
Kobiety Jana Nowickiego
Copyright @East News
5/5

Jednak najdłuższym związkiem w życiu Jana Nowickiego był ten nieformalny, z Martą Meszaros, który trwał 30 lat.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.