Para pokazała się po raz pierwszy publicznie

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2018 10:58

Ich ślub, który odbył się w 2016 roku, wywołał w mediach nie lada sensację. Wszystko dlatego, że Jan Nowicki... ogłosił go dopiero w styczniu tego roku! Potwierdził wówczas, że jest zakochany, zaś jego wybranką jest tajemnicza Anna Kondratowicz. Mówi się, że aktor ma pewność, że to jego ostatni związek i ukochaną nazywa miłością swojego życia!

Jan Nowicki i Anna Kondratowicz po raz pierwszy publicznie. Tak wygląda druga żona aktora

Para pojawiła się razem na Festiwalu Reżyserii Filmowej w Wałbrzychu. Uśmiech nie schodził z twarzy Jana Nowickiego, który nie tylko ochoczo pozował do zdjęć fotoreporterom, lecz także czule obejmowała swoją ukochaną, poślubioną w tajemnicy dwa lata temu Annę Kondratowicz.

Po raz pierwszy opowiedział o tym szczególnym wydarzeniu w wywiadzie dla magazynu Pani w styczniu tego roku.

„Pojawiło się na moim horyzoncie miasto Namysłów. Tam spotkaliśmy świetnego gościa Julka Kruszyńskiego – burmistrza, którego poprosiłem: »Zrób nam tutaj ślub, o którym się nikt nie dowie«. I on wszystko zorganizował. Przyjechali poeta Muniek Staszczyk i Jacek Bławut, wspaniały reżyser. Moi przyjaciele, których kocham i podziwiam. To było rok temu. I zostałem mężem i przeniosłem się do Kielc”, wyznał w rozmowie z dziennikarką.

Kim jest Anna Kondratowicz, druga żona Jana Nowickiego?

Wcześniej Anna Kondratowicz pełniła funkcję menadżerki Jana Nowickiego. To dla niej aktor przeprowadził się z ukochanego Krakowa do Kielc. Jak twierdzi, to jego ostatnia miłość, którą będzie trzymał za rękę, gdy „poczuje ten ostatni chłód”. 

Widać, że przy boku ukochanej Jan Nowicki odzyskał radość życia i pogodę ducha. „Jak śpi, a ja się budzę w nocy, to gładzę ją po twarzy i zupełnie mi to wystarcza”, wyznał w PANI.

Dzieci i poprzednie partnerki Jana Nowickiego

Co prawda gwiazdor był wcześniej związany z wieloma kobietami, jednak te dwie najważniejsze to Marta Meszaros, z którą nieformalny związek tworzył przez 30 lat oraz Małgorzata Potocka, z którą ślub wziął 16 maja 2009 roku, rozwiedli się sześć lat później. Syn Łukasz to owoc związku aktora z Barbarą Sobottą, zaś córka Sajana – z Ireną Paszyn. 

W galerii możesz zobaczyć zdjęcie Jana Nowickiego z Anną Kondratowicz. Tworzą dobraną parę?  

1/5
Jan Nowicki z żoną Anną Kondratowicz na Festiwalu Reżyserii Filmowej w Wałbrzychu
Copyright @Łukasz Telus /AKPA
1/5

Jan Nowicki i Anna Kondratowicz pobrali się w ścisłej tajemnicy w 2016 roku w Namysłowie na Dolnym Śląsku.

2/5
Jan Nowicki z żoną Anną Kondratowicz na Festiwalu Reżyserii Filmowej w Wałbrzychu
Copyright @Łukasz Telus /AKPA
2/5

Jan Nowicki o ślubie z Anną Kondratowicz poinformował media w styczniu 2018 roku, gdy udzielił wywiadu magazynowi PANI.

3/5
Jan Nowicki z żoną Anną Kondratowicz na Festiwalu Reżyserii Filmowej w Wałbrzychu
Copyright @Łukasz Telus /AKPA
3/5

W minionym tygodniu Jan Nowicki i Anna Kondratowicz pojawili się razem na Festiwalu Reżyserii Filmowej w Wałbrzychu.

4/5
Kobiety Jana Nowickiego
Copyright @East News
4/5

Pierwszą żoną Jana Nowickiego była Małgorzata Potocka, z którą ślub wziął 16 maja 2009 roku. Rozwiedli się zaś w lipcu 2015 roku.

5/5
Kobiety Jana Nowickiego
Copyright @East News
5/5

Jednak najdłuższym związkiem w życiu Jana Nowickiego był ten nieformalny, z Martą Meszaros, który trwał 30 lat.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.