ZE ŚWIATA SPORTU

Nieocenione wsparcie i jedyna miłość Łukasza Fabiańskiego. Kim jest Anna Fabiańska?

Para wychowuje razem synka Jana

Konrad Szczęsny 28 czerwca 2018 15:56

Stronią od błysku fleszy i bywania na salonach. Uwielbiają domowe zacisze i spędzanie czasu z małym synkiem. 33-letni Łukasz Fabiański, bramkarz reprezentacji Polski, i jego żona Anna Grygier to jedna z najpiękniejszych par rodzimego środowiska sportowego. Jak się poznali, jak udaje im się godzić życie rodzinne z popularnością sportowca?

Kim jest Anna Grygier, żona Łukasza Fabiańskiego?

Poznali się jeszcze w Liceum Ogólnokształcącym imienia księdza Piotra Skargi, do którego oboje uczęszczali, ale ślub wzięli w rodzinnych Szamotułach pięć lat temu, 15 czerwca 2013 roku. Dwa lata później, w przeddzień Wigilii, na świat przyszedł ich synek Jan. Co jakiś czas zamieszczają zresztą w mediach społecznościowych zdjęcia z nim, zaś fani podkreślają, jak wspaniałymi rodzicami są państwo Fabiańscy.

Ile lat ma Anna Grygier, żona sportowca? 38, więc jest starsza od bramkarza reprezentacji Polski o 5 lat. Na co dzień pracuje w jednym z banków w Poznaniu.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia pary sprzed lat oraz z dnia ślubu. Uważasz, że tworzą dobraną parę?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.