Królewskie życie

Wiemy, kiedy urodzi księżna Meghan! Termin już za chwilę 

W marcu czy w kwietniu?

Monika Katarzyna Krupska 23 listopada 2018 16:00

To już za chwilę! W połowie października Pałac Kensington ogłosił ciążę księżnej Meghan. Pierwsze dziecko księcia Harry'ego na świat przyjdzie już wiosną przyszłego roku. Przyszli rodzice nie podali dokładnego terminu, jednak brytyjskie media już wiedzą, kiedy to będzie. Parę zdradził termin podania informacji. Specjaliści przyjrzeli się również brzuszkowi Meghan i podali dokładny miesiąc. 

Kiedy urodzi Meghan?

Meghan Markle i książę Harry wiadomość o ciąży ogłosili podczas wizyty w Australii. „Ich królewskie wysokości, księżna i książę z Sussex, z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka na wiosnę 2019 roku”, ogłosił Pałac Kensington. Zaledwie trzy dni wcześniej para gościła na ślubie księżniczki Eugenii. Meghan krągłości zakrywała dużą kopertówką.

Wiele kobiet czeka do trzeciego miesiąca ciąży, aby powiedzieć o błogosławionym stanie. Jeśli faktycznie tak było, to zdaniem brytyjskich mediów księżna zaszła w ciążę w sierpniu. Oznacza to, że pierwsze dziecko pary na świat przyjdzie już w marcu 2019 roku. Pałac zaznaczył, że potomek pary ma urodzić się wiosną, czyli chłopiec lub dziewczynka urodzi się po 21 marca. 

Też nie możecie doczekać się kolejnych narodzin w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Zobaczcie zdjęcia w galerii, jak wygląda Meghan w ciąży!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.