W marcu czy w kwietniu?

Monika Katarzyna Krupska 23 listopada 2018 16:00

To już za chwilę! W połowie października Pałac Kensington ogłosił ciążę księżnej Meghan. Pierwsze dziecko księcia Harry'ego na świat przyjdzie już wiosną przyszłego roku. Przyszli rodzice nie podali dokładnego terminu, jednak brytyjskie media już wiedzą, kiedy to będzie. Parę zdradził termin podania informacji. Specjaliści przyjrzeli się również brzuszkowi Meghan i podali dokładny miesiąc. 

Kiedy urodzi Meghan?

Meghan Markle i książę Harry wiadomość o ciąży ogłosili podczas wizyty w Australii. „Ich królewskie wysokości, księżna i książę z Sussex, z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka na wiosnę 2019 roku”, ogłosił Pałac Kensington. Zaledwie trzy dni wcześniej para gościła na ślubie księżniczki Eugenii. Meghan krągłości zakrywała dużą kopertówką.

Wiele kobiet czeka do trzeciego miesiąca ciąży, aby powiedzieć o błogosławionym stanie. Jeśli faktycznie tak było, to zdaniem brytyjskich mediów księżna zaszła w ciążę w sierpniu. Oznacza to, że pierwsze dziecko pary na świat przyjdzie już w marcu 2019 roku. Pałac zaznaczył, że potomek pary ma urodzić się wiosną, czyli chłopiec lub dziewczynka urodzi się po 21 marca. 

Też nie możecie doczekać się kolejnych narodzin w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Zobaczcie zdjęcia w galerii, jak wygląda Meghan w ciąży!  

1/5
Książę Harry i księżna Meghan w Nowej Zelandii. Maorysi, wpadka pary, złamany protokół i ciążowy brzuszek Meghan
Copyright @HAGEN HOPKINS/AFP/East News
1/5

Meghan i Harry ciążę ogłosili 15 października 

2/5
Copyright @East News
2/5

„Ich królewskie wysokości, księżna i książę z Sussex, z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka na wiosnę 2019 roku”, poinformował Pałac Kensington.

3/5
Księżna Meghan zaliczyła pierwszą modową wpadkę
Copyright @Rex Features/East News
3/5

Stało się to trzy dni po ślubie księżniczki Eugenii 

4/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @SplashNews.com/East News
4/5

Meghan zasłaniała wtedy brzuch wielką kopertówką, jednak dłużej ciążowych krągłości nie mogła już ukrywać 

5/5
Copyright @East News
5/5

Poród planowany jest podobno na marzec 2019 roku 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.