W marcu czy w kwietniu?

Monika Katarzyna Krupska 23 listopada 2018 16:00

To już za chwilę! W połowie października Pałac Kensington ogłosił ciążę księżnej Meghan. Pierwsze dziecko księcia Harry'ego na świat przyjdzie już wiosną przyszłego roku. Przyszli rodzice nie podali dokładnego terminu, jednak brytyjskie media już wiedzą, kiedy to będzie. Parę zdradził termin podania informacji. Specjaliści przyjrzeli się również brzuszkowi Meghan i podali dokładny miesiąc. 

Kiedy urodzi Meghan?

Meghan Markle i książę Harry wiadomość o ciąży ogłosili podczas wizyty w Australii. „Ich królewskie wysokości, księżna i książę z Sussex, z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka na wiosnę 2019 roku”, ogłosił Pałac Kensington. Zaledwie trzy dni wcześniej para gościła na ślubie księżniczki Eugenii. Meghan krągłości zakrywała dużą kopertówką.

Wiele kobiet czeka do trzeciego miesiąca ciąży, aby powiedzieć o błogosławionym stanie. Jeśli faktycznie tak było, to zdaniem brytyjskich mediów księżna zaszła w ciążę w sierpniu. Oznacza to, że pierwsze dziecko pary na świat przyjdzie już w marcu 2019 roku. Pałac zaznaczył, że potomek pary ma urodzić się wiosną, czyli chłopiec lub dziewczynka urodzi się po 21 marca. 

Też nie możecie doczekać się kolejnych narodzin w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Zobaczcie zdjęcia w galerii, jak wygląda Meghan w ciąży!  

1/5
Książę Harry i księżna Meghan w Nowej Zelandii. Maorysi, wpadka pary, złamany protokół i ciążowy brzuszek Meghan
Copyright @HAGEN HOPKINS/AFP/East News
1/5

Meghan i Harry ciążę ogłosili 15 października 

2/5
Copyright @East News
2/5

„Ich królewskie wysokości, księżna i książę z Sussex, z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka na wiosnę 2019 roku”, poinformował Pałac Kensington.

3/5
Księżna Meghan zaliczyła pierwszą modową wpadkę
Copyright @Rex Features/East News
3/5

Stało się to trzy dni po ślubie księżniczki Eugenii 

4/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @SplashNews.com/East News
4/5

Meghan zasłaniała wtedy brzuch wielką kopertówką, jednak dłużej ciążowych krągłości nie mogła już ukrywać 

5/5
Copyright @East News
5/5

Poród planowany jest podobno na marzec 2019 roku 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.