Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Już wiadomo, czy Marcelina Zawadzka wróci do Pytania na Śniadanie!

Wygląda na to, że najgorsze za nią...

Gabriela Czernecka 16 sierpnia 2020 10:55
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Już wiadomo, kiedy Marcelina Zawadzka wróci do programu Pytanie na śniadanie. Prezenterka zdradziła tę informację fanom pod jednym ze zdjęć na Instagramie. Poznajcie szczegóły.

Kiedy Marcelina Zawadzka wróci do Pytania na śniadanie?

Ostatnie miesiące nie były dla niej łatwe. Prezenterka została oskarżona o oszustwa podatkowe, fałszowanie faktur i pranie brudnych pieniędzy. Podobno wraz z członkami zorganizowanej grupy przestępczej korzystała z tzw. karuzeli vatowskiej. 18 osób usłyszało zarzuty za wyłudzenie 58 mln złotych ze Skarbu Państwa.  Marcelina Zawadzka przyznała się do dwóch stawianych jej zarzutów. Wszyscy zadawali sobie pytanie, co z dalszą karierą telewizyjną prezenterki. W mediach z powodu całej afery krążyło wiele plotek na temat konsekwencji, które będzie musiała ponieść.  Pojawiły się doniesienia, że współprowadząca Pytanie na śniadanie może stracić posadę w TVP, pisano, że nie będzie już prowadzącą kulis 11. edycji The Voice of Poland. Dotychczas gwiazda odpowiadała za relacje z planu podczas odcinków na żywo.

W końcu Marcelina Zawadzka wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła szczegóły sprawy.  „Ta sprawa miała miejsce w 2017 r. Chcę was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla was i dla osób, z którymi współpracuje”, zaczyna swój wpis na Instagramie Marcelina Zawadzka. Prezenterka zaprzeczyła, aby miała cokolwiek wspólnego z poważnymi przestępstwami: „Nie uczestniczyłam w tzw. praniu pieniędzy, tworzeniu karuzeli VAT, nie ukradłam ani złotówki, a tym bardziej 58 mln złotych. Takie zarzuty są absurdalne i wiązanie mnie z nimi godzi najgłębiej w moje dobre imię i wszystko co reprezentuję”, pisze. 

I choć oficjalnie pojawiła się informacja, że Marcelina Zawadzka nie poprowadzi kolejnej edycji The Voice of Poland (zastąpi ją Małgorzata Tomaszewska) to wciąż nie było wiadomo, co dalej z jej posadą w Pytaniu na śniadanie. Teraz sama prezenterka zdradziła, że będzie można ponownie zobaczyć ją w roli gospodyni porannego programu. Jeden z fanów skomplementował pracę aktorki w komentarzu i przy okazji dowiedział się, kiedy Marcelina Zawadzka powróci do telewizji. „Uwielbiam "Pytanie na śniadanie" z Marceliną. Nie mogę się doczekać”, napisał jeden z fanów, na co Marcelina Zawadzka odpisała: „Pod koniec sierpnia. Dziękuję”, czytamy. Wygląda na to, że najgorsze już za nią...  

Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.