Księżna Kate i książę William
Fot. East News/AFP
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kate i William zawarli przed ślubem tajemny pakt. Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!

Para złożyła sobie pewną obietnicę...

Gabriela Czernecka 1 listopada 2019 10:49
Księżna Kate i książę William
Fot. East News/AFP

Książę William i księżna Kate przed ślubem zawarli układ - taką informacje zawarła w jednej ze swoich książek Katie Nicholl. Książęca para Cambridge od lat cieszy się ogromną popularnością. Dziś są szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louise'a, a niedawno świętowali ósmą rocznicę ślubu. Choć mają za sobą trudne chwile, to wygląda na to, że znaleźli swój sposób na udany związek. Teraz na jaw wyszły nowe szczegóły na temat łączącej ich relacji. 

Kate i William zawarli przed ślubem układ

Jak czytamy w książce Katie Nicholl Kate: The Future Queen z 2013 roku książę William i Kate Middleton zawarli przed laty pewien pakt. Jego szczegóły dopiero niedawno wyszły na jaw. Przypomnijmy, że tak naprawdę nie do końca wiadomo, kiedy oficjalnie zaczęli się ze sobą spotykać. Idąc śladem królowej Elżbiety II i jej męża, księcia Filipa, nie okazują sobie publicznie uczuć, przez co nigdy nie wiadomo, jakie obecnie łączą ich relacje. Tym samym para próbuje z jednej strony oddzielać życie prywatne od zawodowego i nie odwracać uwagi od danego wydarzenia, a z drugiej strony unika plotek i dorabiania zbędnych teorii każdemu gestowi, tak jak było to w przypadku Diany i Karola. 

Nieoficjalnie mówi się więc, że Kate Middleton zaczęła spotykać się z Williamem na przełomie 2006-2007 roku. Początkowo łączyła ich tylko przyjaźń, ale podczas imprez, by William mógł uniknąć nadmiernego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, często przedstawiał Kate jako swoją dziewczynę. Jak pisze w swojej książce Katie Nicholl właśnie wtedy Kate i William zdecydowali przyrzec sobie, że w przyszłości... wezmą razem ślub. 

Podczas wspólnych wakacji para miała długo rozmyślać nad wspólną przyszłością. Wówczas William obiecał Kate, że weźmie z nią ślub. To miała być ich pierwsza tak poważna rozmowa o małżeństwie. „Mając przed sobą ocean i pod nocnym niebem, zawarli pakt: w przyszłości się pobiorą”, pisze Nicholl w książce Kate: Future Queen. Wkrótce Kate zaczęła się męczyć oczekiwaniem na oświadczyny, a William jakoś nie kwapił się do tego, by zrobić poważniejszy krok w ich relacji. „Rozstaliśmy się na pewien czas, bo byliśmy bardzo młodzi. Kształtowały się nasze charaktery, dojrzewaliśmy. Potrzebowaliśmy trochę przestrzeni”, podkreślał w jednym z wywiadów książę William. 

Parze trochę czasu zajęło dotarcie się i zaakceptowanie własnych wartości. Rozstanie okazało się dla obojga bardzo bolesne i po upływie kilku miesięcy Kate i William wrócili do siebie. Książę przysiągł ukochanej poprawę, a ona wybaczyła mu zdradę. Od tamtej pory stanowią udany związek, a od 2011 roku wzorowe małżeństwo 

Księżna Kate i książę William, royal tour Pakistan 2019
Fot. Getty Images

Księżna Kate i książę William, royal tour Pakistan 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.