Damian Duda 18 lipca 2017 14:45
1/5
księżna Kate, książę William, książęca para w Gdańsku, main topic
Copyright @East News
1/5

 

Księżna Kate i książę William odwiedzili obóz w Sztutowie. Tym samym książęca para rozpoczęła drugi dzień pobytu w Polsce. Jak będzie wyglądać?

 

Więcej o wizycie księcia Williama i księżnej Kate przeczytacie TUTAJ!

 

Zobacz też: Czy para książęca planuje trzecie dziecko? Słowa Kate wywołały falę spekulacji!

 

Księżna Kate i książę William w Gdańsku

 

„Będą mieli również okazję przyjrzeć się pracy rzemieślników tworzących wyroby z bursztynu, a także posłuchać miejscowych muzyków i innych artystów nadających imprezie świąteczny ton”, czytamy w komunikacie. 

 

Książęca para w planach odwiedzenie gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, którego William jest patronem. Po gościnnym spektaklu, książęca para weźmie udział w przyjęciu dla ludzi świata kultury, sztuki i mediów, a także polskich środowisk polonijnych w Wielkiej Brytanii.

 

Dzień zakończy wizyta w Europejskim Centrum Solidarności, gdzie spotkają się z członkami-założycielami Solidarności.

 

„Przejdą także przez słynną bramę Stoczni, pozostającą symbolem protestów z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, a na koniec złożą wieniec pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców. Będzie to ostatni punkt drugiego dnia wizyty, po którym Książę i Księżna powrócą na noc do Warszawy”, informuje ambasada

 

Zobaczcie, jak prezentowała się księżna Kate. Czy tym razem zadała szyku?

 

Przeczytaj też: Książę William: „Polska jest przykładem odwagi, zdecydowania i odporności”

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.