Katarzyna Żak, Cezary Żak
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Oto córki Katarzyny i Cezarego Żaków! Co robią Zuzanna i Aleksandra?

Rodzice odradzali im aktorstwo

Redakcja VIVA! 11 października 2020 15:00
Katarzyna Żak, Cezary Żak
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna i Cezary Żakowie są małżeństwem od 35 lat. Para aktorów wychowała dwie dorosłe już córki - Zuzannę i Aleksandrę. Kim są i czym się zajmują? Rodzice stanowczo odradzali im zawód aktora, co z pewnością przyczyniło się do decyzji o pójściu w zupełnie innym kierunku. Pomimo, że starsza córka artystów jest już na swoim i posiada odpowiedzialny zawód, nadal chętnie spędza czas z rodzicami. Katarzyna Żak podzieliła się zdjęciem ze wspólnego wieczoru. 

Córki Katarzyny i Cezarego Żaków. Kim są?

Okazuje się, że małżeństwo aktorów bardzo nie chciało, żeby ich córki poszły w ślady rodziców. "Ręce do Boga złożyłam, żeby tak się nie stało. To wymodlone. Uważam, że to jest bardzo trudny zawód dla kobiety. Poza tym będąc córkami bardzo popularnego taty, miałyby bardzo trudno. Żeby je ochronić, zawsze mówiłam: zawód B", mówiła w programie Dzień Dobry TVN Katarzyna Żak. Rok temu aktorka wraz ze swoimi córkami gościły w studiu porannego magazyny telewizyjny przy ul. Marszałkowskiej. Siostry opowiedziały wtedy, jakie ścieżki zawodowe obrały. 

23-letnia Aleksandra została producentką programów dla dzieci. Jak sama przyznała, chciała kiedyś być aktorką, ale tata wybił jej to z głowy. "To bardziej tata mówił: nie, po moim trupie. Jestem blisko branży, ale po drugiej stronie kamery", opowiadała na kanapie Dzień Dobry TVN. Natomiast 30-letnia Zuzanna postanowiła pójść w zupełnie innym kierunku i została lekarzem. Mija właśnie pierwszy rok, od kiedy pracuje w zawodzie. "Ja poszłam w zupełnie inną stronę niż rodzice. Jeśli chodzi o sugestie rodziców, to były właśnie takie, żeby nie wybierać zawodu aktora, a jeśli chodzi o jakieś konkretne propozycje, to nie. To był mój wybór. Zawsze tak chciałam", wyznała rok temu Zuzanna. 

Cezary, Katarzyna, Zuzanna, Aleksandra Żak
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Żak opublikowała na Instagramie zdjęcie z córką

Katarzyna Żak nie publikuje często prywatnych zdjęć swojej rodziny. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Pomimo, że 30-letnia Zuzanna już od dawna prowadzi dorosłe, niezależne życie oraz posiada odpowiedzialny zawód, nadal chętnie spędza czas ze swoimi rodzicami. Aktorka podzieliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z mężem i córką. Pretekstem do rodzinnego spotkania była transmisja meczu nowej nadziei polskiego tenisa, Igi Świątek. Tenisistka zakwalifikowała się właśnie do finału turnieju wielkoszlamowego Rolanda Garrosa, znanego również jako French Open.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.