O NICH SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke o zmianie wizerunku męża: „Zwyczajnie dojrzał”

Piotr Stramowski przeszedł zaskakującą metamorfozę!

Olga Figaszewska 6 grudnia 2018 06:58

Niedawno Piotr Stramowski zaskoczył swoich fanów diametralną zmianą wizerunku. Nagła metamorfoza to wynik przygotowań do nowej roli, jednak wielbiciele aktora wciąż nie mogą się z tym pogodzić. Co o nowym wyglądzie sądzi jego ukochana, Katarzyna Warnke?

Katarzyna Warnke o metamorfozie Piotra Stramowskiego

Miesiąc temu Piotr Stramowski zaprezentował swoje zupełnie nowe wcielenie. Niektórzy żartowali, że wzorował się na swojej żonie, Kasi Warnke, która niedawno przeszła równie spektakularną metamorfozę! Aktor zgolił brodę i ściął włosy.  Ta zmiana najwyraźniej przypadła do gustu jego ukochanej.

 

„Odkąd Piotrek zgolił włosy, jeszcze bardziej mi się podoba! On cały czas miał wrażenie, że ta broda określa jego wizerunek. Teraz bez niej i bez włosów jest dla mnie jeszcze bardziej męski”, nie kryła swojego zachwytu w ostatniej rozmowie z dziennikarzem Faktu, Filipem Borowiakiem. Gwiazda dodała, że metamorfoza wpłynęła pozytywnie na samego Piotra. Nie uważa, że ścięcie brody i włosów odebrało mu charyzmę. „Według mnie, zwyczajnie dojrzał i jeszcze bardziej się wzmocnił”, wyznała.

Aktorka podkreśliła, że grając już kiedy wcielał się rolę twardziela w filmach Patryka Vegi zupełnie zmienił swój image. Piotr Stramowski zupełnie oddał się w ręce reżysera. Wtedy to się udało i opłaciło. „Ta współpraca zaważyła na jego życiu. (…) Dziś element siły Pitbulla w nim został”, zakończyła. 

Jak oceniacie jego metamorfozę? 

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.