Katarzyna Skrzynecka, Kasia Skrzynecka z córeczką
Fot. Instagram/@katarzyna_skrzynecka
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka ujawniła talent swojej córeczki!

Zobacz, jak spędziły ferie zimowe!

Olga Figaszewska 20 lutego 2020 11:39
Katarzyna Skrzynecka, Kasia Skrzynecka z córeczką
Fot. Instagram/@katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem i córeczką udali się na zimowe ferie. Wypoczywają poza granicami naszego kraju, a za cel podróży obrali włoskie Alpy! Nie kryją swojej radości i w mediach społecznościowych dzielą się z fanami relacją z niesamowitej wyprawy. Czekali na ten moment cały rok!

Ferie Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka z rodziną spędzają cudowny czas na stoku! Gwiazda wraz z mężem i córeczką świetnie się bawią. Przy okazji aktorka zamieściła na swoim Instagramie imponującą relację ze śnieżnego szaleństwa.

Pojawiły się także materiały, na których chwali się talentem swojej pociechy. Alikia Ilia odziedziczyła po tacie, Marcinie Łopuckim pasję do sportu! Jest  zafascynowana narciarstwem i osiąga kolejne sukcesy. Okazuje się, że to powód, dla którego całą rodziną spędzają ferie zimowe za granicą.

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z fanami osiągnięciem córeczki. Alikia zdobyła złoty medal w Slalomie na Turnieju SNOW RIDERS 2020 w Grupie Zaawansowanej 8 - 10 lat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)


„Los dał nam to szczęście, że nasza córka przejęła naszą pasję do tego sportu jak swoją. Odziedziczyła sportowy gen po tacie i jeździ w Szkole Narciarskiej od 5 roku życia. Czeka na to cały rok. Najgorzej bywa, bowiem, gdy nakręceni swoją pasją rodzice zmuszają dzieci do podzielania ich fascynacji i robienia rzeczy, które nie sprawiają danemu dziecku ani frajdy , ani radości.... Nie wolno nikogo upierdliwie nakłaniać ani zmuszać. Jeśli pokocha SAMO - cudowni”,  zaapelowała do obserwatorów aktorka.

Zobaczcie, jak wyglądał ich wypoczynek!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DzieńDobryś ❄🌞🎿👍 Los dał nam to szczęście, że nasza córka przejęła naszą pasję do tego sportu jak swoją 👍👍👍🤩 Odziedziczyła sportowy gen po tacie i jeździ w Szkole Narciarskiej od 5 roku życia 💙👍👍👍 Czeka na to cały rok👍Najgorzej bywa, bowiem, gdy nakręceni swoją pasją rodzice zmuszają dzieci do podzielania ich fascynacji i robienia rzeczy, które nie sprawiają danemu dziecku ani frajdy , ani radości.... Nie wolno nikogo upierdliwie nakłaniać ani zmuszać. Jeśli pokocha SAMO - cudownie 👍👍💙💙💙😊 🌞kolorowonabiałym❄❄❄☀️⛷@snowriders.pl @livignosnowpark @marcinlopucki ❄❄❄#sport #szkołanarciarska #trening #rodzina #szczęście #radość #feriezimowe #snow #śnieg #narty #zcóreczką #zmężem #familytogether #sport #zdrowystylżycia #snowriders #kolorowonabiałym #italia #alpy #vacations

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.