Katarzyna Skrzynecka, Kasia Skrzynecka z córeczką
Fot. Instagram/@katarzyna_skrzynecka
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka ujawniła talent swojej córeczki!

Zobacz, jak spędziły ferie zimowe!

Olga Figaszewska 20 lutego 2020 11:39
Katarzyna Skrzynecka, Kasia Skrzynecka z córeczką
Fot. Instagram/@katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem i córeczką udali się na zimowe ferie. Wypoczywają poza granicami naszego kraju, a za cel podróży obrali włoskie Alpy! Nie kryją swojej radości i w mediach społecznościowych dzielą się z fanami relacją z niesamowitej wyprawy. Czekali na ten moment cały rok!

Ferie Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka z rodziną spędzają cudowny czas na stoku! Gwiazda wraz z mężem i córeczką świetnie się bawią. Przy okazji aktorka zamieściła na swoim Instagramie imponującą relację ze śnieżnego szaleństwa.

Szukasz idealnego stroju narciarskiego? Sprawdź nasze propozycje:

Pojawiły się także materiały, na których chwali się talentem swojej pociechy. Alikia Ilia odziedziczyła po tacie, Marcinie Łopuckim pasję do sportu! Jest  zafascynowana narciarstwem i osiąga kolejne sukcesy. Okazuje się, że to powód, dla którego całą rodziną spędzają ferie zimowe za granicą.

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z fanami osiągnięciem córeczki. Alikia zdobyła złoty medal w Slalomie na Turnieju SNOW RIDERS 2020 w Grupie Zaawansowanej 8 - 10 lat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)


„Los dał nam to szczęście, że nasza córka przejęła naszą pasję do tego sportu jak swoją. Odziedziczyła sportowy gen po tacie i jeździ w Szkole Narciarskiej od 5 roku życia. Czeka na to cały rok. Najgorzej bywa, bowiem, gdy nakręceni swoją pasją rodzice zmuszają dzieci do podzielania ich fascynacji i robienia rzeczy, które nie sprawiają danemu dziecku ani frajdy , ani radości.... Nie wolno nikogo upierdliwie nakłaniać ani zmuszać. Jeśli pokocha SAMO - cudowni”,  zaapelowała do obserwatorów aktorka.

Zobaczcie, jak wyglądał ich wypoczynek!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DzieńDobryś ❄🌞🎿👍 Los dał nam to szczęście, że nasza córka przejęła naszą pasję do tego sportu jak swoją 👍👍👍🤩 Odziedziczyła sportowy gen po tacie i jeździ w Szkole Narciarskiej od 5 roku życia 💙👍👍👍 Czeka na to cały rok👍Najgorzej bywa, bowiem, gdy nakręceni swoją pasją rodzice zmuszają dzieci do podzielania ich fascynacji i robienia rzeczy, które nie sprawiają danemu dziecku ani frajdy , ani radości.... Nie wolno nikogo upierdliwie nakłaniać ani zmuszać. Jeśli pokocha SAMO - cudownie 👍👍💙💙💙😊 🌞kolorowonabiałym❄❄❄☀️⛷@snowriders.pl @livignosnowpark @marcinlopucki ❄❄❄#sport #szkołanarciarska #trening #rodzina #szczęście #radość #feriezimowe #snow #śnieg #narty #zcóreczką #zmężem #familytogether #sport #zdrowystylżycia #snowriders #kolorowonabiałym #italia #alpy #vacations

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.