Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Niezgoda wróciła na Instagram. Zakochana bizneswoman powitała nowy rok w Meksyku

Jeszcze więcej zdjęć opublikował w sieci jej partner

Rafał Kowalski 10 stycznia 2022 13:54
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Kolejny rok Katarzyna Niezgoda kwitnie u boku nowego partnera. Ostatnie dni bizneswoman i Paweł Markiewicz spędzili w uroczych okolicznościach przyrody. Najpierw w polskich górach, a chwilę później na gorących plażach Ameryki Środkowej. Musimy przyznać, że od zakochanych aż bije miłość. Zobaczcie piękne zdjęcia. Jednym z nich ulubienica internautów powróciła na Instagram, resztę publikował jej ukochany.

Nowe zdjęcia Kasi Niezgody

Katarzyna Niezgoda w ostatnich dwóch latach rzadko korzysta z Instagrama. Po zdjęciu z partnerem opublikowanym w marcu 2020 roku, kolejną fotografię udostępniła dopiero w lipcu kolejnego roku. Na przedostatnie zdjęcie, które ukazało się na profilu gwiazdy, fani musieli czekać kolejne 4 miesiące, a ostatnia fotografia w Zakopanem została wykonana dopiero z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

I to właśnie na tym zdjęciu widzimy Katarzynę Niezgodę w świetnej formie. Uśmiech, dopasowana kreacja i piękne wnętrze – wszystko to zachwyciło komentujących najnowszą instagramową aktywność bizneswoman. Co robiła ona w polskich górach? Zgodnie z przyjętą przez siebie tradycją spędziła wraz z ukochanym w jednym z lokalnych hoteli ostatnie dni grudnia. W porze bożonarodzeniowej para spotkała się tam m.in. z Izabelą Janachowską.

CZYTAJ TAKŻEKatarzyna Niezgoda jest w szczęśliwym związku! Kim jest jej partner? To muzyk i aktor

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz odpoczywają w Meksyku

Cancun to od wielu lat cel podróży polskich gwiazd. Meksykańskie miasteczko na miejsce odpoczynku wybrali też Katarzyna Niezgoda z ukochanym. Para powitała tam 2022 rok a wczoraj opublikowała nowe zdjęcie z hotelu Ritz.

Jaka myśl przyświeca pani Katarzynie i panu Pawłowi na zaczynających się 12 miesięcy? „Bywa, że aby o siebie zadbać, musimy odejść z jakiegoś miejsca. Aby się schronić, trzeba zrezygnować z pewnych relacji i znajomości. Aby żyć szczęśliwie, warto zamknąć niektóre drzwi.” Odejście od tego co nam nie służy, nie wynika ze strachu, ale z potrzeby zadbania o siebie - swoje granice. Często rezygnacja jest najlepszą rzeczą, jaką można zrobić aby siebie ochronić”, czytamy na Instagramie muzyka. Jak dodał on później są to słowa dr Iliany Ramirez.

Zobaczcie wszystkie zdjęcia pary, jakie pojawiły się ostatnio w sieci. Po 4 latach ich związku, życzymy jeszcze więcej miłości i radości z życia!

Zobacz też: Katarzyna Niezgoda z partnerem na premierze książki. Gwiazda wygląda kwitnąco!

Katarzyna Niezgoda w sesji dla VIVY! 2018rok

Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…