Katarzyna Grabowska, 2020
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Grabowska urodziła! Zdradziła imię córeczki

Andrzej Grabowski został dumnym dziadkiem

Dorota Falkowska 26 października 2021 08:55
Katarzyna Grabowska, 2020
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Jedna z dwóch córek aktora Andrzeja Grabowskiego została mamą. W czerwcu 30-letnia Katarzyna Grabowska podzieliła się na swoim Instagramie szczęśliwą wiadomością o tym, że spodziewa się dziecka. Pod zdjęciem, na którym mąż aktorki, Damian Kulec, czule obejmuje jej brzuch, posypały się gratulacje. We wrześniu córka Andrzeja Grabowskiego i Anny Tomaszewskiej podzieliła się z obserwatorami informacją, że urodzi córeczkę. 

Córka Andrzeja Grabowskiego została mamą

Wczoraj na profilu Katarzyny Grabowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym szczęśliwi rodzice uśmiechają się do obiektywu, tuż po wyjściu ze szpitala. Damian Kulec trzyma nosidełko. Aktorka znana z serialu "Zakochani po uszy" opatrzyła najnowszy wpis słowami:

"Dziś, w słoneczne jesienne popołudnie wyszliśmy do domu! Dziękuje Ci losie za zdrową, piękna córkę. A Tobie Jagódko życzę pięknego życia! Obiecuje, że zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby takie właśnie było! Dziękuje że nas wybrałaś".

Zobacz też: Córka Andrzeja Grabowskiego wkrótce zostanie mamą! Aktorka zdradziła płeć dziecka!

Kim jest Katarzyna Grabowska, córka Andrzeja Grabowskiego?

Andrzej Grabowski i Anna Tomaszewska są rodzicami Zuzanny i Katarzyny. Obie córki poszły w ślady rodziców i również zostały aktorkami. Katarzyna pojawia się w wielu znanych polskich produkcjach, tj. M jak miłość, Diagnozie, Na dobre i na złe, Pitbullu czy w Zakochanych po uszy. 30-latka jest absolwentką wydziału aktorskiego na PWSFTiT im. Leona Schillera w Łodzi. "Dopiero w drugiej klasie liceum doszłam do wniosku, że to może mieć sens. Prawdę mówiąc, postanowiłam spróbować przygotować się do egzaminów do szkoły aktorskiej z braku lepszego pomysłu na życie. Zbliżał się termin przesłuchań, trzeba było się decydować", mówiła w rozmowie z Interią Katarzyna Grabowska. 

Z Damianem Kulcem połączyła ich wspólna pasja. Wybranek Katarzyny również jest aktorem. Para stanęła na ślubnym kobiercu w lipcu 2018 roku, a teraz po raz pierwszy zostali rodzicami. Serdecznie gratulujemy! 

Zobacz też: Andrzej Grabowski zostanie dziadkiem! Jego córka pokazała ciążowy brzuszek

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.