Katarzyna Grabowska, 2020
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Andrzeja Grabowskiego wkrótce zostanie mamą! Aktorka zdradziła płeć dziecka!

Katarzyna Grabowska spodziewa się chłopca czy dziewczynki?

Olga Figaszewska 16 września 2021 20:48
Katarzyna Grabowska, 2020
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Katarzyna Garbowska niedawno poinformowała, że zostanie mamą. Teraz córka Andrzeja Grabowskiego zachwyciła fanów najnowszą ciążową fotografią. Przy okazji aktorka zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Córka Andrzeja Grabowskiego niebawem zostanie mamą. Zdradziła płeć dziecka

Kilka miesięcy temu Katarzyna Grabowska podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Córka Andrzeja Grabowskiego i Anny Tomaszewskiej zostanie po raz pierwszy mamą. Wraz z mężem Damianem Kulcem nie mogą się doczekać, kiedy na świecie pojawi się ich maleństwo.

„Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić !!! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć, bo zrobione jakiś czas temu zaczynają być coraz mniej aktualne. Niech się dzieje! #rodzew2021 #momtobe”, pisała aktorka kilka miesięcy temu. 

Teraz Katarzyna Grabowska zaprezentowała na swoim Instagramie zdjęcia z cudownej ciążowej sesji. Wygląda zjawiskowo! Trudno oderwać od niej wzrok. Przy okazji wyjawiła płeć swojej pociechy. Gwiazda spodziewa się dziewczynki!

„Córko, gotowa na ostatnią prostą ? 🙈🤰 damy radę co ? ❤️”, wyznała.

Zobacz też: Andrzej Grabowski zostanie dziadkiem! Jego córka pokazała ciążowy brzuszek

Kim jest Katarzyna Grabowska, córka Andrzeja Grabowskiego?

Andrzej Grabowski i Anna Tomaszewska wspólnie doczekali się dwójki pociech: Zuzanny i Katarzyny. Obie córki poszły w ślady dumnych rodziców i związały swoją przyszłość z aktorstwem. Zuzanna rozwija swoją karierę i poświęca się najbliższym. Prywatnie jest żoną Pawła Domagały, z którym wychowuje dwie córeczki.

Czytaj także: To o niej są piosenki Pawła Domagały. Kim jest Zuzanna Grabowska, żona aktora

Z kolei Katarzynę mogliśmy podziwiać w: M jak miłość, Diagnozie, Na dobre i na złe, Pitbullu czy w Zakochanych po uszy. 30-latka ukończyła wydział aktorski na PWSFTiT im. Leona Schillera w Łodzi. ,,Dopiero w drugiej klasie liceum doszłam do wniosku, że to może mieć sens. Prawdę mówiąc, postanowiłam spróbować przygotować się do egzaminów do szkoły aktorskiej z braku lepszego pomysłu na życie. Zbliżał się termin przesłuchań, trzeba było się decydować", mówiła w rozmowie z Interią. To był świetny krok, ponieważ dziś zachwyca na ekranie! 

Młodsza córka Andrzeja Grabowskiego zwierzała się w jednym z wywiadów, jak to jest grać u boku taty. Podobno artysta chce wszystko kontrolować.

Andrzej Grabowski z córkami - Katarzyną i Zuzanną

„Jest krytyczny i nie lubi, jak nam coś nie pójdzie. Co jest dosyć krępujące. Gram w serialu w Krakowie i tata też tam gra. Któregoś razu cały dzień kręciliśmy moje wesele i miałam na nim dosyć wymagające aktorsko sceny. A tata przez cały dzień był na planie. I miałam taką myśl, że to jest jednak dla mnie krępujące”, mówiła w reportażu Uwagi! Katarzyna Grabowska jest także z Teatrem Powszechnym w Łodzi.

Miłość odnalazła u boku Damiana Kulca. Połączyła ich wspólna pasja. Ukochany gwiazdy także jest aktorem serialowym i dubbingowym. Zakochani pobrali się w lipcu 2018 roku, a lada chwila powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

Serdecznie gratulujemy! Życzymy dużo szczęścia!  

Katarzyna Grabowska w dzieciństwie

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.