Na dobre i na złe, VIVA! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Wielkie zmiany w Na dobre i na złe! Gwiazda serialu odeszła po wielu latach na planie!

Ta decyzja zaskoczyła jej fanów!

Ksenia Krasko 3 października 2019 13:53
Na dobre i na złe, VIVA! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Serial Na dobre i na złe od wielu lat przyciąga przed ekrany wiernych widzów. W tym roku świętować będzie 20-lecie, a na przestrzeni tak wielu lat odeszło kilka znaczących postaci. Okazuje się, że z serialem właśnie pożegnała się kolejna aktorka.

Katarzyna Dąbrowska odeszła z serialu „Na dobre i na złe”

Katarzyna Dąbrowska wcielała się w postać Wiktorii Consalidy, jednej z lekarek w Leśnej Górze. Zrezygnowała z tej roli po 11 latach. „Spędziłam na tym planie mnóstwo cudownych momentów. Zżyłam się z moją bohaterką i wszystkimi wspaniałymi osobami, które poznałam przy tej produkcji. Uzbierało się Was od 2008 roku! Pięknie dziękuję!”, wyznała w rozmowie z magazynem Świat Seriali.

Media już jakiś czas temu mówiły o rezygnacji aktorki, ale Katarzyna Dąbrowska dopiero teraz oficjalnie potwierdziła tą wiadomość. „W tym tygodniu pojawiła się informacja o zakończeniu mojej przygody z serialem Na dobre i na złe. Dostaję mnóstwo pytań w tej sprawie, postanowiłam więc odpowiedzieć tutaj. To prawda, w lipcu zakończyłam naszą wieloletnią współpracę, a w październiku wyemitowane zostaną ostatnie odcinki z moim udziałem”, przyznała.

Aktorka zdradziła też, jak potoczą się losy jej postaci. „Wiki będzie układać sobie życie na nowo i z dala od Leśnej Góry”. Podziękowała też swoim fanom: „Dziękuję Wam, Drodzy Widzowie, za te wszystkie lata. Dziękuję za każdą wspólną środę, za sympatię, jaką mnie obdarzyliście, za wsparcie i emocje, którymi nieraz dzieliliście się ze mną. To było dla mnie ważne i piękne zawodowe doświadczenie”.

„[...] Będę tęsknić za ekipą, za ludźmi, którzy tworzą ten serial, bo przez lata byli nie tylko współpracownikami, ale stali się także moimi przyjaciółmi. Pożegnanie było piękne, huczne i wzruszające. Pora jednak na zmiany, pora iść naprzód... Wierzę bowiem, że zmiana to rozwój”, mówi Katarzyna Dąbrowska. „Mam nadzieję, że będziecie mnie nadal wspierać i trzymać za mnie kciuki! A na razie zapraszam na ostatnie odcinki z moim udziałem, obiecuję, że będzie bardzo emocjonująco i ciekawie! Zabierzemy Was także w piękną podróż do Hiszpanii - bo też jaka postać, takie pożegnanie! Ole!”, dodała na Instagramie.

Ostatni odcinek, w którym pojawi się aktorka, będzie wyemitowany 23 października. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nadobreinazłe ... W tym tygodniu pojawiła się informacja o zakończeniu mojej przygody z serialem „Na dobre i na złe”. Dostaję mnóstwo pytań w tej sprawie, postanowiłam więc odpowiedzieć tutaj. To prawda, w lipcu zakończyłam naszą wieloletnią współpracę, a w październiku wyemitowane zostaną ostatnie odcinki z moim udziałem. Wiki będzie układać sobie życie na nowo i z dala od Leśnej Góry. Dziękuję Wam, Drodzy Widzowie, za te wszystkie lata. Dziękuję za każdą wspólną środę, za sympatię, jaką mnie obdarzyliście, za wsparcie i emocje, którymi nieraz dzieliliście się ze mną. To było dla mnie ważne i piękne zawodowe doświadczenie. Dostałam szansę zagrania ekscentrycznej Wiktorii Consalidy, półkrwi Hiszpanki, postaci złożonej i bardzo kolorowej. Dziękuję tu szczególnie producentowi, Panu Tadeuszowi Lampce, który angażując mnie do tej roli, pomimo ewidentnego braku hiszpańskich warunków, wykazał się nie lada wyobraźnią i odwagą. Zżyłam się z Wiktorią i z całą Leśną Górą. Będę tęsknić za ekipą, za ludźmi, którzy tworzą ten serial, bo przez lata byli nie tylko współpracownikami, ale stali się także moimi przyjaciółmi. Pożegnanie było piękne, huczne i wzruszające. Pora jednak na zmiany, pora iść naprzód... Wierzę bowiem, że zmiana to rozwój. Mam nadzieję, że będziecie mnie nadal wspierać i trzymać za mnie kciuki! A na razie zapraszam na ostatnie odcinki z moim udziałem, obiecuję, że będzie bardzo emocjonująco i ciekawie! Zabierzemy Was także w piękną podróż do Hiszpanii - bo też jaka postać, takie pożegnanie! Ole! 📸 @karinaszymczuk _______________ @nadobreinazłe #dziękuję #wiktoriaconsalida #consalida

Post udostępniony przez Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…