Katarzyna Cichopek, XVIII Gala Polish Businesswomen Awards, 2023
Fot. Podlewski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Babcia Katarzyny Cichopek świętuje 100. urodziny! Wpis gwiazdy poruszył fanów

„Przyjechali wszyscy - córka, wnuki, prawnuki i praprawnuki”

Olga Figaszewska 27 maja 2023 18:51
Katarzyna Cichopek, XVIII Gala Polish Businesswomen Awards, 2023
Fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek podzieliła się z fanami wyjątkowym wydarzeniem. Ukochana babcia prowadzącej Pytanie na śniadanie obchodzi 100. urodziny! Nestorka rodu świętowała ten czas w gronie rodziny. Wpis aktorki poruszył serca fanów.

Babcia Katarzyny Cichopek świętuje 100. urodziny 

Katarzyna Cichopek podbiła serca widzów rolą Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość. Dała się też poznać jako prowadząca programu Pytanie na śniadanie. Dla gwiazdy Telewizji Polskiej bardzo ważna jest rodzina. Aktorka jest bardzo związana z najbliższymi. Największym wsparciem jest dla niej ukochana babcia, po której otrzymała imię.

„Imię Katarzyna to moje najcenniejsze dziedzictwo, które dostałam od Babci - Kasi. Wraz z imieniem otrzymałam siłę, miłość do życia i szacunek do ludzi. […] To, co przeżyła i jak podchodzi do świata, jest dla mnie źródłem ogromnej inspiracji i wielkiej mądrości”, pisała  rok temu.

Czytaj też: Robert Karaś pobił rekord świata! Agnieszka Włodarczyk pokazała na filmie piękny moment

Katarzyna Cichopek - uczciła urodziny babci

Katarzyna Cichopek zamieściła w mediach społecznościowych wyjątkowy post, którym uczciła setne urodziny babci. Wszyscy świętowali ten dzień w rodzinnym gronie.  Do nestorki rodu przybyli dzieci, wnuki, prawnuki i praprawnuki! Było dużo muzyki i uśmiechu.

„Żyj nam Babciu 200 lat 🥳 bo już 100 Cię mamy i kochamy ❤Przyjechali wszyscy, córka, wnuki, prawnuki i praprawnuki. Jest tak jak lubisz, dużo śmiechu, radości i muzyki 🎶🎸”, napisała aktorka.

Na jednym ze zdjęć widać, że Katarzyna Cichopek zaśpiewała dla babci. Na innym widzimy je w silnym uścisku. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani aktorki składają jubilatce życzenia. 

„Brawo, niesamowite 👏 zdrowia życzę 😘”, „Gratulacje ❤️🌷 piękny wiek i życzę dużo zdrówka 🥂”, „Wspaniale aż łezka się kręci w oku❤️”, „Dużo zdrowia dla Babci❤️❤️❤️ i radości z Dzieci, Wnucząt i Prawnucząt i Prapra....🌷🌷🌷”, czytamy. 

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

Sprawdź też: Wzruszające gesty Dawida Kwiatkowskiego w Sopocie: „Ty pierwszy we mnie uwierzyłeś”

Katarzyna Cichopek, XVIII Gala Polish Businesswomen Awards, 2023
Fot. Podlewski/AKPA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?