Katarzyna Chrzanowska o mężu
Fot. Bartosz KRUPA/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Chrzanowska wspomina zmarłego 19 lat temu męża: „Czas nie uleczył z tęsknoty, z żalu”

Ukochany aktorki utonął podczas rajskich wakacji

Rafał Kowalski 12 maja 2021 09:56
Katarzyna Chrzanowska o mężu
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Katarzyna Chrzanowska zdobyła ogromną sympatię publiczności grając główną rolę w serialu Adam i Ewa. I choć od produkcji minęło 20 lat, a 57-latka rzadko pojawia się w mediach i nie mieszka w Polsce, to wiele osób wciąż ją pamięta. Dziś aktorka, która swoje miejsce na Ziemi znalazła w Hiszpanii, jest szczęśliwa. Ale 19 lat temu jej życie zmieniło się w koszmar. Wszystko przez tragiczną śmierć męża – Piotra.

Piotr Niemkiewicz – zdjęcia z żoną. Wspomnienia Katarzyny Chrzanowskiej

To była miłość jak z obrazka. Dwie dorastające córki, wspólne pasje i podróże – wszystko to cementowało związek pani Katarzyny i Pana Piotra. Niestety, ostatniego dnia sierpnia 2002 roku właściciel firmy zajmującej się konserwacją zabytków w Paryżu zginął. Choć miały to być wymarzone wakacje pary na Krecie… „„Piotr nurkował, to jest bardzo niebezpieczny sport. Były takie znaki wcześniej, że trzeba uważać. Powiem tylko tyle: to był wypadek. [...] On kochał to miejsce. Tam się czuł najszczęśliwszy. I tam został. Z widokiem na swoją górę, na swoją plażę i morze”, mówiła kilka lat temu Katarzyna Chrzanowska Gali.

Z kolei pod koniec kwietnia aktorka zamieściła w sieci wpis, w którym przypomniała, że ona i mąż świętowaliby 33. Rocznicę ślubu. „Wyszłam za mąż z wielkiej miłości, bez cienia wątpliwości, że przed nami długa droga razem. Los chciał inaczej, dobrnęliśmy do 14 rocznicy i potem nastała ciemność, która trwała długo, bardzo długo. Powoli rozjaśniał się obraz świata, zaczęłam zauważać kontury, powoli wyłaniały się kształty. Teraz widzę Piotra w Celinie i Stefanii. Czas pomógł przeżyć stratę, ale nie uleczył z tęsknoty, z braku, z żalu...”, napisała gwiazda pełna smutnych emocji.

Opublikowany przez Kasię Chrzanowską Piątek, 30 kwietnia 2021

Ulubienica publiczności dodała dalej, że ukochany czasami się jej śni… „Trzeba było się od nowa uczyć oddychać , chodzić , słuchać , patrzeć. Zostały mi puste daty wypełniane wspomnieniami i rozpacz za utraconą dumą z bagażu wspólnych lat... Ile razy próbuję wyobrazić sobie niemożliwe.... Ile razy przychodzisz we śnie i udajesz, ze nic się nie stało”, czytamy na Facebooku aktorki, która opisała jeden ze snów. „Pamiętam zamazany obraz trzech mężczyzn w białych fartuchach , którzy skojarzyli mi się z diabłami i wydawało mi się , ze się śmieją i pamiętam pierwsza myśl po wypowiedzianym przez nich wyroku. Jak ja teraz będę żyć bez tej miłości! No właśnie... minęło tyle lat!! Miłość została!!”, zakończyła wpis Katarzyna Chrzanowska.

Post został opatrzony pięknymi archiwalnymi zdjęciami zakochanych. Aż trudno uwierzyć, że tak wiele lat nie ma już z nami Piotra Niemkiewicza. Dziś aktorka mieszkaj w Hiszpanii i jest w innym szczęśliwym związku. Stara się budować życie na nowo i cieszyć się każdą małą chwilą… 

CZYTAJ TEŻ: Walka z rakiem, wyprowadzka z Polski... Widzowie pokochali ją za rolę w serialu Adam i Ewa. Co dziś robi Katarzyna Chrzanowska?

Katarzyna Chrzanowska o śmierci męża
Fot. TRICOLORS/East News

Opublikowany przez Kasię Chrzanowską Piątek, 30 kwietnia 2021

30.04.21 Dzis bysmy swietowali 33 rocznice slubu!!! Wyszlam za mąż z wielkiej miłości , bez cienia wątpliwości , ze...

Opublikowany przez Kasię Chrzanowską Piątek, 30 kwietnia 2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…