Katarzyna Chrzanowska covid
Fot. AKPA GAŁĄZKA
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Chrzanowska wyszła ze szpitala. „Mój organizm się broni”

Aktorka od stycznia była przykuta do łóżka

Dorota Falkowska 8 maja 2022 20:10
Katarzyna Chrzanowska covid
Fot. AKPA GAŁĄZKA

Aktorka znana większej widowni z popularnego przed laty serialu "Adam i Ewa" od kilku miesięcy walczy o swoje zdrowie. Po kilku miesiącach milczenia, w połowie kwietnia Katarzyna Chrzanowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami wpisem, w którym dała znać, że obecnie leczy się w jednym z hiszpańskich szpitali. „Od stycznia jestem przykuta do łóżka”, wyznała. Pod koniec kwietnia aktorka opublikowała kolejny post, w którym wyjaśniła zaniepokojonym obserwatorom i bliskim, co się z nią dokładnie działo przez ostatnie miesiące. Okazało się, że w wyniku powikłań po koronawirusie gwiazda musiała zostać intubowana.

Katarzyna Chrzanowska wyszła ze szpitala

„Nie chcę myśleć kiedy wyjdę, bo bym zwariowała. Najważniejsze, że przeżyłam i mam córki obok. Dziś czekam jak mi wyjmą rurkę z gardła i zakończę trochotomię. Każdy dzień to mały postęp ,a cała tutejsza ekipa cieszy się razem ze mną każdy przychodzi i powtarza, było ze mną bardzo źle i to też traktują jak swój sukces, że mnie z tego cholerstwa wyciągnęli”, pisała w kwietniu Katarzyna Chrzanowska

Dzięki rehabilitacji i stałej opiece lekarzy aktorka kilka dni temu mogła przekazać swoim obserwującym wspaniałe wiadomości. 

"Ćwiczę co godzinę. Jestem skupiona na rehabilitacji jeśli wszystko będzie dobrze mają mnie wypuścić w sobotę z tlenem oczywiście. Mój organizm się broni, do odzyskania sprawności jeszcze potrzebuję dużo czasu. Jakbym mogła to już bym pofrunęła do rodziców psów do Warszawy. Za oknami ( jestem na 6 piętrze) szaleją ptaki. Różne gatunki, zwłaszcza rano, chyba budują  gniazda. Strasznie zajęte i szybkie. Zazdroszczę im", pisała 4 maja. A już dwa dni później dodała tylko krótki, ale jakże pełen optymizmu wpis o treści: "Opuszczam szpital". 

Mamy nadzieję, że od tego momentu będzie już tylko lepiej. Życzymy aktorce dużo zdrowia!

Katarzyna Chrzanowska, Dzień Dobry TVN, 2010 rok

Katarzyna Chrzanowska, Dzień Dobry TVN, 2010 rok
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Czytaj też: Katarzyna Chrzanowska walczy o zdrowie. Ostatnie dwa miesiące była w śpiączce...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…