Kasia Tusk, Viva! 18/2008
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk podzieliła się zdjęciem wyprawki dla dziecka i... zdradziła jego płeć?!

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 23 stycznia 2019 10:30
Kasia Tusk, Viva! 18/2008
Fot. Robert Wolański

Wiadomość o ciąży Kasi Tusk sprawiła, że choć ta stara się trzymać z dala od show-biznesu, w ostatnim czasie co rusz trafia na łamy prasy. W jej życiu zaszły spore zmiany. Już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Właśnie podzieliła się z fanami wyprawką dla dziecka, którą już udało się jej skompletować. Jakie kolory wybrała i czy zdradziła płeć dziecka? Zobaczcie sami!

Kasia Tusk w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

O ciąży Kasi Tusk jest dość głośno w mediach. Wszystko za sprawą tego, że córka Donalda Tuska stara się zachowywać swoje życie prywatne z dala od mediów. I tak na przykład, o swoim ślubie poinformowała dopiero pięć lat później. Wiadomość o ciąży z pewnością zaskoczyła jej fanki.

 „Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie”, napisała blogerka w krótkim oświadczeniu, które opatrzyła zdjęciem z ukochanym.

Od jakiegoś czasu Kasia Tusk nieco odważniej prezentuje swoje ciążowe krągłości. Na jej blogu i Instagramie co rusz pojawiają się fotografie, na których widać ciążowy brzuszek. Teraz autorka bloga Make Life Easier podzieliła się z fanami zdjęciem wyprawki, którą już skompletowała dla swojego malucha.  Na razie nie wiadomo jeszcze czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka, a zdjęcie blogerki niewiele zdradza. Kasia Tusk wybrała bowiem neutralne odcienie dziecięcych gadżetów - nie brakuje ubranek i drobiazgów w kolorze żółtym, brązowym i białym. 

Niektórzy sugerują, że Kasia Tusk urodzi chłopca. Swoją teorię uzasadniają kolorami, jakie panowały na baby shower Ogi Kalickiej, na którym również większość elementów dekoracji była w kolorze żółtym, a sama młoda aktorka urodziła ostatecznie chłopca. Czy w przypadku ciąży Kasi Tusk te przewidywania się sprawdzą?

Przypomnijmy, że ciążę Kasi Tusk jakiś czas temu skomentował jej ojciec, Donald Tusk. Według Flesza, na spotkaniu w Krakowie, szef Rady Europejskiej usłyszał od jednej ze swojej zwolenniczek wykrzyczane: „Gratulacje z okazji wnuka” i jako szczęśliwy przyszły dziadek odpowiedział spontanicznie, krótko, ale dosadnie: „Mogłaby być wnuczka”. Nikogo nie dziwi jednak jego odpowiedź. Polityk podobno od dawna marzy o kolejnej dziewczynce w rodzinie. Wszystko za sprawą tego, że jak do tej pory ma aż trzech wnuków! Czy marzenie szefa Rady Europejskiej niebawem się spełni? Pozostaje nam czekać na oficjalną informację! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?